Šperky Emily Westwood zaujmú nielen osobitným dizajnom

Emily Westwood - šperky neopozeranej značky s nádychom minimalizmu
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Šperky Emily Westwood síce nie sú až tak masovo populárne ako módne doplnky iných známych spoločností, napríklad Tommy Hilfiger, Guess či Fossil, no pozornosť pútajú svojím jednoduchým osobitným dizajnom s črtami prírody. Minimalistické prevedenia s prírodnými motívmi ale nie sú jediným prvkom, ktorý ich robí takými lákavými. Rovnako totiž zaujmú aj prívetivou cenovkou. No a v súvislosti s tým stojí za zmienku aj smerovanie samotnej značky Emily Westwood.

Emily Westwood – šperky inšpirované prírodou

Hlavní protagonisti švédskej značky Emily Westwood sa netaja tým, že pri navrhovaní svojich produktov čerpajú inšpiráciu z prírody a z nádherných krás celého sveta. Vzhľadom na to je viac než pochopiteľné, že nielen šperky, ale aj ďalšie kúsky z ich portfólia na sebe viditeľne nesú prírodné motívy. Ako príklady môžeme uviesť podobizne kvetov či motýľov, srdiečkové tvary, alebo aj samotné „vtáčie“ logo spoločnosti.

V útrobách spoločnosti Emily Westwood veria, že neexistuje lepší dizajnér ako samotná príroda. No a pravdupovediac, dáva to logiku – veď v prírode sú aj tie najjednoduchšie veci skutočne prekrásne. Cieľom značky s hlavným sídlom v Štokholme je vybrať tie najkrajšie odtiene prírody a následne ich pretaviť do produktov, akými sú rôzne módne doplnky – od náušníc cez náhrdelníky a náramky až po hodinky. Časť z krásneho sveta tak môžu mať nositelia šperkov Emily Westwood neustále pri sebe.

Šperky Emily Westwood sú plné inšpirácie z prírody

Šperky, ktoré vás donútia zastaviť sa

Šperky Emily Westwood doslova prenášajú prírodu do životov svojich majiteľov. Do istej miery ich tak donútia zastaviť sa, vychutnávať si prítomné okamihy, relaxovať či predstaviť si seba na krásnom mieste.

Značka Emily Westwood vo všeobecnosti hlása, že je len jeden jediný svet plný riek, hôr, lesov, oceánov, kvetov, mesiaca, hviezd a neba. Prechádzajú milióny rokov, ročné obdobia sa menia, no krása prírody pretrváva. A takisto pretrváva aj krása jedinca, ktorý by mal mať časť z prírody neustále so sebou – časť z prírody v podobe výnimočných šperkov Emily Westwood.

Aké sú šperky Emily Westwood?

Čo-to o šperkoch Emily Westwood ste mohli vydedukovať už z predošlých riadkov venovaných najmä smerovaniu samotnej spoločnosti. Okrem toho však považujeme za dôležité prízvukovať, že ide o šperky, ktoré inšpirujú svojich majiteľov krásou prírody. Každý, kto ich nosí, si tak môže neustále pripomínať, že je súčasťou niečoho skvelého.

Minimalistické a plné prírody

Na záver by sme už len skonštatovali, že šperky Emily Westwood sú najmä minimalistické a plné prírody:

  • minimalistické kvôli svojej jednoduchosti a decentnosti,
  • plné prírody kvôli širokej škále prírodných motívov, ktoré v nich môžete objaviť.

Ako sme zmieňovali už o čosi vyššie, šperky Emily Westwood zaujmú nielen minimalistickým prevedením s prírodnými motívmi, ale aj svojou prívetivou cenovkou. Tá je vzhľadom na spoľahlivú nerezovú oceľ viac než férová. A aj keď nejde o módne doplnky zo striebra či zlata, stále majú svojim majiteľom po vizuálnej stránke čo ponúknuť. Hodinky, náramky, náhrdelníky, prstene či náušnice Emily Westwood sa totiž vyrábajú v mnohých farebných prevedeniach – od nadčasovej striebornej cez klasickú zlatú až po modernú ružovú.

Hodinky Emily Westwood

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Scroll to Top