Dámske náhrdelníky

Dámske náhrdelníky sa už od nepamäti tešia veľkej obľube u dámskeho publika. Súčasná trhová ponuka je skutočne bohatá a módní výrobcovia sa neustále predháňajú v tom, aby práve ich náhrdelník mohol zdobiť oblasť ženského dekoltu. Podobne ako pri iných dámskych šperkoch, aj dámskym náhrdelníkom kraľujú odtiene zlatej, striebornej a ružovo zlatej farby. Takto sfarbené náhrdelníky sú najčastejšie tvorené jednoduchou retiazkou, ktorá je zvyčajne doplnená o rozličné prívesky.

Tie majú rôzne tvary a veľkosti a zvyčajne sú zdobené najrôznejšími štruktúrami, či ligotavými kamienkami. Známe značky dámskych šperkov Guess, Fossil, ale aj Michael Kors s obľubou toto miesto využívajú na umiestnenie svojho loga, či iného emblému spojeného so značkou.

Rýchla navigácia

Najkrajšie dámske náhrdelníky - značková bižutéria pre dámy

Neprehliadnite najobľúbenejšie značky dámskych náhrdelníkov. Tie najkrajšie kúsky ponúkajú známi výrobcovia oblečenia a módnych doplnkov. Stálicou v obľúbenosti sú jednoznačne najrôznejšie kúsky bižutérie od módnej značky Guess. V obľúbenosti sa nijako nedajú zahanbiť ani dámske náhrdelníky Michael Kors a Fossil, ktoré sú milovníčkam módy určite dôverne známe. Dámy, ktoré preferujú elegantnejšie outfity, by nemali prehliadnuť najrôznejšie modely náhrdelníkov od škandinávskej značky Skagen. Inšpirujte sa našim výberom populárnych modelov.

Značkové dámske náhrdelníky

Fossil

JF02856998

Fossil JF02856998

Michael Kors

MKC1208AN791

Michael Kors MKC1208AN791

Tommy HIlfiger

2780280

Tommy Hilfiger 2780280

Guess

UBN28011

Guess UBN28011

Neprehliadnite aj:

Dámske náramky

naramky

Dámske náušnice

nausnice

Zlaté šperky

gold

Strieborné šperky

silver 1

Ružovo zlaté šperky

rosegold
Viac o šperkoch v našom magazíne:
Návrat hore