Dámske náušnice

Máloktorý dámsky šperk sa teší takej obľúbenosti, ako luxusné dámske náušnice. Tie dokážu jednoduchým spôsobom pritiahnuť mužské oko a jednoducho zdôrazniť ženskú krásu. Trhová ponuka dnes prekypuje pôvabnými modelmi a dámy si majú skutočne z čoho vyberať. Od decentných náušníc v tvare srdiečka, až po kruhové náušnice v tých najrôznejších veľkostiach.

Dámy, ktoré obľubujú menej extravagantnejšie kúsky, sa určite nechajú zlákať striebornými a zlatými náušnicami s ozdobným kamienkom z dielne značiek Tommy Hilfiger a Fossil. Naopak, dámy, ktoré sú rady na očiach, volia o niečo extravagantnejšie modely. Tými je povestná módna ikona, značka Guess.

Rýchla navigácia

Základný doplnok dámskej bižutérie - neprehliadnuteľné dámske náušnice

Doplňte svoj outfit niektorým z kúskov popredných fashion výrobcov a zaujmite okamžite pozornosť kdekoľvek, kam vstúpite. Na výber máte minimalistické, ale aj prepracovanejšie kúsky náušníc tých najrôznejších tvarov a veľkostí. Od dámskych náušníc v tvare srdiečka a trojuholníka, až po kúsky zdobené ligotavými kamienkami, či výrazným logom. Nechajte sa očariť našim výberom náušníc popredných značiek. Získa si vašu pozornosť niektorý z kúskov od Michael Kors a Tommy Hilfiger, alebo dáte prednosť niektorému z výrazných modelov od Guess?

Neprehliadnuteľné dámske náušnice

Michael Kors

MKJ6319040

Michael Kors MKJ6319040

Guess

UBE78094

Guess UBE78094

Tommy HIlfiger

2700753

Tommy Hilfiger 2700753

Tommy Hilfiger

2700259

Tommy Hilfiger 2700259

Neprehliadnite aj:

Dámske náramky

naramky

Dámske náhrdelníky

nahrdelniky

Zlaté šperky

gold

Strieborné šperky

silver 1

Ružovo zlaté šperky

rosegold
Viac o šperkoch v našom magazíne:
Návrat hore