Pánske šperky

Pánske šperky, ako napríklad pánske náramky, pánske náhrdelníky či pánske manžetové gombíky, si v súčasnosti nájdu svojho majiteľa bez ohľadu na to, či ide o pravého gentlemana, luxusne sa obliekajúceho muža, alebo pána s voľným a jednoduchým štýlom. Šperky a módne doplnky totižto v žiadnom prípade nie sú výhradne dámskou záležitosťou. Svetoví výrobcovia podobného sortimentu už dávno pochopili, že ich pozornosť si zaslúžia rovnako aj páni. Šperky pre pánov tak nie sú v módnom priemysle ničím neobvyklým.

Rýchla navigácia

Značkové pánske šperky - Tommy Hilfiger, Diesel, Emporio Armani, Police a veľa ďalších

Pánske šperky podľa typu

Označenie najžiadanejšie pánske šperky nosia jednoznačne náramky, náhrdelníky a mimoriadne populárne manžetové gombíky. Práve manžetové gombíky sú schopné odmeniť každého pána nielen patričnou dávkou elegancie, ale taktiež zdravým sebavedomím. Navyše, sú ideálnou voľbou pre ženíchov na svadbu, pričom v kombinácii s formálnym oblečením vyzerajú jednoducho úžasne.

Náhrdelníky

panske nahrdelniky 1

Manžetové gombíky

manzetove gombiky 3

Pánske šperky podľa značky

Voľbou číslo 1 v oblasti pánskych šperkov sú jednoznačne pánske manžetové gombíky Tommy Hilfiger či Emporio Armani. Nemožno však opomenúť ani pánske náramky, obzvlášť tie kožené od značky Tommy Hilfiger, ktoré sú ohromne univerzálnym doplnkom k akémukoľvek oblečeniu – aj na bežné nosenie. Pozornosť si ale zaslúžia aj pánske náramky značiek Diesel a Police či pútavé pánske náhrdelníky od známych výrobcov, akými sú napríklad Guess, Emporio Armani, Police, Diesel či Tommy Hilfiger.

Pánske šperky podľa materiálu

Narozdiel od dámskych šperkov, oblasti pánskych šperkov dominujú predovšetkým najrôznejšie doplnky z kože. Tu môžeme vyzdvihnúť predovšetkým kožené náramky Tommy Hilfiger, Fossil, či Diesel. Pre pánov, ktorí preferujú skôr elegantnejší a menej extravagantný vzhľad doplnkov, sú pripravené najrôznejšie doplnky z chirurgickej ocele. Tá je vďaka svojim skvelým vlastnostiam veľmi obľúbeným materiálov u všetkých populárnych výrobcov módnych doplnkov.

Chirurgická oceľ

chirurgicka ocel

Šperkové bestsellery

Pripravili sme si pre vás výber konkrétnych populárnych pánskych šperkov. Medzi najžiadanejšie doplnky pre pánov patria istotne náramky od americkej značky Tommy Hilfiger, či od nemenej známej značky Guess. Pre extravagantnejších pánov sú pripravené najrôznejšie náhrdelníky od značky Diesel, či kožené náramky Fossil, ktoré kombinujú kožu a chirurgickú oceľ. Inšpirujte sa našim výberom:

Tommy Hilfiger

2700998

Tommy Hilfiger 2700998

Guess

UMB28040

Guess UMB28040​

Diesel

DX1210040

Diesel DX1210040

Fossil

JF85096040

Fossil JF85096040
Viac o šperkoch v našom magazíne:
Scroll to Top