Šperky Calvin Klein

Ikonická americká značka Calvin Klein patrí dnes už k stáliciam módneho priemyslu. Založená bola v roku 1968 Calvinom Richardom Kleinom a spočiatku sa špecializovala na výrobu džínsovej módy, no portfólio značky sa rokmi rozšírilo do všetkých oblastí módy. Legendárne sa stalo najmä elastické spodné prádlo Calvin Klein, ktoré predvádzalo mnoho známych osobností. Značka je známa svojím minimalistickým dizajnom, ktorý je jedným z jej hlavných poznávacích znamení. Je progresívna, provokatívna, štýlová, avšak zachovávajúca si svoje minimalistické dizajnové ideály.

Pánske a dámske šperky Calvin Klein

Svojho minimalistického ducha značka pretavila aj do svojej bižutérie. V jej portfóliu možno nájsť predovšetkým dámske šperky, ktoré nestavajú svoj dizajn na zbytočnej okázalosti a prehnanej výstrednosti. Šperky Calvin Klein majú čisté tvary, pripomínajúce rozličné geometrické útvary. Vyrábané sú primárne z nehrdzavejúcej ocele s vysokým leskom. Dámy obľubujú najmä náramky Calvin Klein vyrábané v rozličných odtieňoch luxusnej zlatej. Tie je možné zladiť s náhrdelníkmi, či visiacimi náušnicami z rovnakých kolekcií. V prípade pánskych šperkov je ponuka značky o niečo chudobnejšia. V ponuke je však možné nájsť pánske náramky Calvin Klein v decentných farbách, či dokonca pánske prstene.

Šperky Calvin Klein sú dostupné pre pánov aj dámy

Keďže značka Calvin Klein svojimi výrobkami odjakživa rada provokovala, v jej ponuke sa nájdu aj o niečo výraznejšie kúsky šperkov. Tie hýria farbami, prípadne sú zdobené okrasnými kamienkami, avšak stále si zachovávajúce svoje princípy minimalistického dizajnu. Samozrejmosťou sú aj ikonické iniciálky cK, ktoré zdobia takmer každý typ šperku značky. Rovnako ako pri elastickom spodnom prádle, aj v prípade niektorých šperkov je hlavným poznávacím znamením značky práve použitie výrazného loga.

Aká je cena šperkov Calvin Klein?

Šperky Calvin Klein nepatria do kategórie lacnej bižutérie, ich cena je však napriek tomu priaznivá. V závislosti od konkrétneho druhu šperku, sa ich cena pohybuje v rozmedzí 50 € až 100 € za šperk. V ponuke značky nájdete ale aj drahšie kúsky, napríklad zdobené okrasnými kameňmi.

Všetky šperky podľa pohlavia

Dámske šperky

Pánske šperky

Ďalšie značky šperkov

Viac o šperkoch v našom magazíne:
Návrat hore