Šperky Michael Kors

Keď sa povie „Michael Kors“, spravidla spozornie predovšetkým dámske publikum. Niet sa čomu diviť, spoločnosť Michael Kors totižto svojou ponukou cieli najmä na nežnejšie pohlavie. Vidno to hneď na viacerých módnych doplnkoch, akými sú nielen hodinky, ale aj šperky. Ich najsilnejšou zbraňou zvykne byť čarovný dizajn so žiarivými farbami.

Rýchla navigácia

Dámske šperky Michael Kors

Ponuka dámskych šperkov Michael Kors je plná kúskov, po ktorých baží nejedna dáma. Dôkazom sú jemné náhrdelníky, decentné náramky, prekrásne náušnice aj vkusné prívesky. Tak ako v prípade dámskych hodiniek Michael Kors, aj v rámci šperkov si môžete všimnúť časté zakomponovávanie krištáľov Swarovski. Z portfólia značky Michael Kors sú práve šperky s krištáľmi Swarovski tým produktom, ktorý sa teší medzi zákazníčkami náramnej popularite.

Pravdou je, že dámske šperky Michael Kors sú vo všeobecnosti celkom jednoducho rozpoznateľné už na prvý pohľad – a to aj bez ohľadu na vyššie zmieňované krištále Swarovski. Môže za to buď ikonické logo MK, ktoré je obvyklou súčasťou viacerých módnych doplnkov Michael Kors, alebo používanie populárnych žiarivých farieb. Skvelým príkladom sú nielen univerzálne a nadčasové strieborné, resp. zlaté, šperky, ale takisto trendové a zároveň mimoriadne obľúbené ružové šperky.

Darmo by ste na trhu hľadali medzi módnymi doplnkami také kúsky, ktoré by sa dokázali pomerovo vyrovnať atribútom spoločnosti Michael Kors. Narážame predovšetkým na pomer „dizajn – popularita – cenovka“. Jednoducho, značka Michael Kors si svojimi dámskymi šperkami vybudovala perfektné renomé naprieč celým svetom.

Michael Kors

MKC1253AN710

Michael Kors MKC1253AN710

Michael Kors

MKJ4704710

Michael Kors MKJ4704710

Michael Kors

MKC1208AN791

Michael Kors MKC1208AN791

Michael Kors

MKJ5999710

Michael Kors MKJ5999710

Všetky šperky podľa pohlavia

Dámske šperky

Pánske šperky

Ďalšie značky šperkov

Viac o šperkoch v našom magazíne:
Scroll to Top