Dámske náramky

Popri značkových hodinkách sú dámske náramky ďalšími krásnymi módnymi doplnkami, ktorý vedia efektívne doplniť a skrášliť jemnú dámsku ruku. Na trhu je široké spektrum dámskych náramkov, od decentných kúskov tvorených len jednoduchou retiazkou, ale aj prepracovaných modelov v štýle náramkov Pandora. Tie je možné dopĺňať o rozličné prívesky či korálky a neustále tak obohacovať ich vzhľad.

Medzi najobľúbenejšie dámske náramky patria kúsky v striebornej a zlatej farbe. Pozornosť si však pýtajú aj ružovo zlaté dámske náramky, ktoré dámy obľubujú kvôli ich jemnému a decentnému vzhľadu. Cenovo dostupnou možnosťou pre dámy sú aj elegantné náramky z chirurgickej ocele.

Rýchla navigácia

Najkrajšie dámske náramky - značka Tommy Hilfiger

Ako nájsť ten najkrajší dámsky náramok na ruku? Odpoveď je jednoduchá – vyberajte podľa konkrétnej značky, alebo sa inšpirujte kúskami z nášho výberu. V súčasnosti sa veľkej popularite tešia dámske náramky Fossil, ktoré sú známe svojimi jemnými šperkami v ružovo zlatých farebných odtieňoch.

Neprehliadnite však ani ligotavé dámske náramky Guess. Táto americká značka je vo svete dámskych doplnkov preslávená svojou extravaganciou a osobitým štýlom. Náramky majú často zaujímavé tvary, využívajú vzor srdca, či pracujú s typickým písmenom G. Ďalšími stálicami v dámskych srdciach sú jednoznačne dámske náramky Michael Kors, či produkty škandinávskych značiek Skagen a Daniel Wellington.

Najpopulárnejšie dámske náramky

Fossil

JF02905791

Fossil JF02905791

Emporio Armani

EG3422710

Emporio Armani EG3422710

Skagen

SKJ0999791

Skagen SKJ0999791

Daniel Wellington

DW00400004

Daniel Wellington DW00400004

Neprehliadnite aj:

Dámske náhrdelníky

nahrdelniky

Dámske náušnice

nausnice

Zlaté šperky

gold

Strieborné šperky

silver 1

Ružovo zlaté šperky

rosegold
Viac o šperkoch v našom magazíne:
Scroll to Top