Šperky Diesel

Značka Diesel sa teší popularite naprieč celým svetom vďaka mimoriadne širokej ponuke fashion oblečenia a doplnkov, medzi ktorými nechýbajú ani pánske šperky. Vo všeobecnosti sa však preslávila predovšetkým predefinovaním džínsovej denim módy. Najväčšiu zásluhu mal na tom ambiciózny podnikateľ Renzo Rosso. Už vo svojich 15 rokoch šil džínsy, ktoré predával svojim kamarátom. Dá sa teda povedať, že takáto na prvý pohľad nevinná aktivita položila základy pre vznik dnes celosvetovo obľúbenej spoločnosti.

Rýchla navigácia

Pánske šperky Diesel

Módne doplnky sú neoddeliteľnou súčasťou portfólia značky Diesel. V súvislosti s nimi nemožno opomenúť štýlové náramkové hodinky, originálne slnečné okuliare či pomerne extravagantné šperky pre pánov. Špeciálnu pozornosť si dozaista zaslúžia pánske náramky a náhrdelníky, ktorých charakteristické črty ihneď prezrádzajú rukopis spoločnosti Diesel. Konkrétne máme na mysli napríklad masívnejšie tvary či zväčša tmavšie farby.

V ponuke doplnkov Diesel môžete natrafiť na pánske šperky z kože aj z chirurgickej ocele. Popularitu zákazníkov si dlhodobo držia kožené, textilné aj korálkové náramky, či pre značku náramne príznačné „vojenské známky“ v rámci náhrdelníkov. S pánskymi doplnkami Diesel sa v dave rozhodne nestratíte.

Diesel

DX1210040

Diesel DX1210040

Diesel

DX1180040

Diesel DX1180040

Diesel

DX1134040

Diesel DX1134040

Diesel

DX0961001

Diesel DX0961001

Všetky šperky podľa pohlavia

Dámske šperky

Pánske šperky

Ďalšie značky šperkov

Viac o šperkoch v našom magazíne:
Návrat hore