Dámske šperky

Medzi najobľúbenejšie šperky pre dámy patria bez debaty náhrdelníky, náramky a náušnice. Za zmienku však stoja aj dámske korálky a prívesky, ktoré sú v módnom priemysle rovnako žiadané. Týmto, často minimalistickým, drobnostiam, prináleží privilégium zvýrazniť naoko jednoduchý outfit. Na základe farby, materiálu a celkového prevedenia dokážu dodať každej dáme či už punc elegancie, alebo luxusu. Mimoriadne populárnymi sú v súčasnosti šperky vo farbe ružového zlata či z nerezovej ocele, no svoje dlhodobo vysoké postavenie nestrácajú ani strieborné a zlaté šperky. Pozornosť si určite zaslúžia dámske šperky renomovaných výrobcov, akými sú napríklad Michael Kors, Guess, Tommy Hilfiger, Skagen, či menej známi výrobcovia ako Anne Klein, Rosefield, Paul Hewitt, Thomas Sabo, Bering či Exeed.

Rýchla navigácia

Nájdite tie najkrajšie dámske šperky. Štýlové šperky pre dámy svetových značiek

Dámske šperky podľa typu

Za najobľúbenejšie typy dámskych šperkov môžeme považovať silnú trojicu – dámske náramky, náušnice a náhrdelníky. Týmto nezameniteľným módnym doplnkom sekundujú čoraz populárnejšie prívesky, ale aj rôzne korálky. Každý z jednotlivých typov šperkov má svoje miesto, ktorému kraľuje. Kým náramky predstavujú ďalší z populárnych doplnkov pre dámske zápästia, úlohou náušníc je zase podčiarknuť krásu ženskej tváre. Dámske náhrdelníky zase vypĺňajú prázdne miesto v oblasti dámskeho dekoltu. Dámy, o ktorý z týchto typo šperkov máte záujem?

Dámske šperky podľa značky

Dámske šperky je veľmi jednoduché nájsť aj podľa ich značky. Za najobľúbenejšie značky dámskych šperkov považujeme módne ikony, ktoré sú všetkým dámam určite dôverne známe. Zaraďujeme medzi ne trojicu fashion výrobcov – značky Tommy Hilfiger, Guess, či Michael Kors. Títo módni giganti sa síce preslávili v úplne iných oblastiach módy, úspechy však žnú aj na poli dámskej bižutérie. Druhú trojicu značiek dámskych šperkov utvára Fossil, Skagen a Emporio Armani. Títo výrobcovia sú nielen známymi producentmi pánskych a dámskych hodiniek, ale aj rozličnej značkovej bižutérie. Zistite viac o svojich obľúbených značkách šperkov.

Dámske šperky podľa farby

Ktoré farby dámskych šperkov patria medzi tie najobľúbenejšie? Odpoveď je jednoduchá. Krásne odtiene zlatej, ružovo zlatej a striebornej farby lákajú nežné pohlavie už od nepamäti. Uprednostníte pôvabné zlaté náramky, alebo sa necháte očariť luxusnými striebornými náhrdelníkmi? Nemajte však nepríjemné očakávania z vysokej ceny. Známi svetoví výrobcovia módnych produktov totiž ponúkajú široké spektrum cenovo dostupnej dámskej bižutérie vo v luxusných farbách zlatej, striebornej a ružovo zlatej.

Ružovo zlaté

rosegold

Strieborné

silver 1

Šperkové bestsellery:

Tommy Hilfiger

2700259

Tommy Hilfiger 2700259

Daniel Wellington

DW00400004

Daniel Wellington DW00400004

Michael Kors

MKJ4794710

Michael Kors MKJ4794710

Fossil

JF02905791

Fossil JF02905791
Viac o šperkoch v našom magazíne:
Návrat hore