Šperky Pandora

Na poli dámskych módnych doplnkov má istotne svoje nezameniteľné miesto dánska značka Pandora. Tá pochádza z mesta Kodaň a svojimi kúskami zdobí nežnejšie pohlavia už od roku 1982. Od tohto roku uplynulo už veľa času, za ktorý sa z malej rodinnej firmy, stihol stať renomovaný výrobca originálnych dámskych šperkov. Tie nemajú vo svojom segmente obdobu a za svoj úspech vďačia najmä svojej originálnosti.

Rýchla navigácia

pandora2

Dámske šperky Pandora

Keď sa povie Pandora, možno vám ako prvé zídu na um žiarivé náramky plné príveskov, ktoré sú pre túto značku typické. Niet sa čomu diviť. Práve ľahko upraviteľné náramky, ktoré je možné doplniť o rozličné prívesky Pandora, túto značku najviac preslávili.

V prípade šperkov Pandora sa fantázii medze skutočne nekladú. Ak sa rozhodnete rozšíriť svoju zbierku módnych doplnkov o niektorý z kúskov značky, k dispozícii budete mať priam neuveriteľné množstvo príveskov tých najrozličnejších vzorov, motívov a farieb, vďaka ktorým sa stane váš náramok skutočným originálom.

Vyberať si môžete taktiež z najrôznejších kolekcií, ktoré sa od seba tematicky odlišujú. Vašej pozornosti by nemali uniknúť napríklad štandardné kolekcie Pandora Signature, Wish či Timeless, alebo kolekcie vyrobené v spolupráci s inými slávnymi značkami (Disney, Star Wars, Harry Potter).

Ponuka značky však nekončí len pri náramkoch a príveskoch. Pri výbere svojho prvého kúsku z dielne značky tak môžete natrafiť aj na originálne náhrdelníky, náušnice a prstene. Tie sú podobne ako ostatné produkty z dielne značky, charakteristické svojim jedinečným spracovaním. Nech už bude vaša voľba pri výbere nového doplnku z dielne Pandora akákoľvek, rozhodne získate originálny a nezameniteľný šperk.

Šperky Pandora

Všetky šperky podľa pohlavia

Dámske šperky

Pánske šperky

Ďalšie značky šperkov

Viac o šperkoch v našom magazíne:
Návrat hore