Šperky Thomas Sabo

Značka Thomas Sabo patrí dnes už medzi stálice šperkárskeho sveta. Vznikla v roku 1984, pochádza z nemeckého mesta Lauf an der Pegnitz a je dielom rovnomenného podnikateľa Thomasa Saba. Značka sa pôvodne v 80-tych rokoch zameriavala na dovoz šperkov z Ázie. Všetko sa zmenilo začiatkom 90-tych rokov, kedy podnikateľ spoznal grafickú dizajnérku a návrhárku Susanne Kölbli. Spoločne s nou sa zamerali na výrobu vlastných, ručne vyrábaných šperkov zo striebra a položili tak základy dnes už svetoznámej značky šperkov. Ako spoločnosť na svojej oficiálnej stránke uvádza, v súčasnosti zamestnáva vyše 1600 zamestnancov a pôsobí v 85 krajinách sveta.

Rýchla navigácia

Aké sú šperky Thomas Sabo?

Unikátnosť šperkov Thomas Sabo je založená predovšetkým na ručnom spracovaní a originálnom dizajne plnom detailov. Po kvalitatívnej, ale aj dizajnovej stránke, možno šperky Thomas Sabo považovať za skutočné majstrovské dielo. Značka pracuje výhradne s kvalitnými materiálmi a najčastejšie na svoje šperky využíva zlato a striebro. To je často doplnené o rozličné zirkóny a iné ozdobné kamene. Neprehliadnuteľné dizajnérske spracovanie, originálnosť šperkov, ale aj kvalita použitých materiálov, sa však premietajú aj do ich ceny.

Dámske šperky Thomas Sabo

Medzi najpopulárnejšie dámske šperky z dielne značky, patria jednoznačne náramky a náušnice, nezaostávajú však ani náhrdelníky či dokonca prstene a hodinky. Veľkej obľube medzi dámami sa tešia predovšetkým najrozličnejšie prívesky Thomas Sabo, ktoré je možné zbierať a ľubovoľne kombinovať. Výsledkom sú tak šperky, ktoré sa stávajú unikátnym dielom svojej majiteľky.

Thomas Sabo

K0147-051-14

Thomas Sabo K0147-051-14

Thomas Sabo

H1889-643-11

Thomas Sabo H1889-643-11

Thomas Sabo

K0120-643-10

Thomas Sabo K0120-643-10

Thomas Sabo

X0263-416-14

Pánske šperky Thomas Sabo

Šperky Thomas Sabo nie sú výhradne vecou dámskeho publika. V portfóliu značky sa nachádzajú tiež pánske náramky, prstene, náhrdelníky, ale aj štýlové hodinky. Ducha značky je možné spozorovať aj pri výrobkoch určených pre pánov. Rovnako ako pri dámskych šperkoch, aj pri tých pánskych značka pracuje s pravým striebrom a zlatom, často využíva ozdobné kamene a nebojí sa experimentovať s najrozličnejšími vzormi.

Všetky šperky podľa pohlavia

Dámske šperky

Pánske šperky

Ďalšie značky šperkov

Viac o šperkoch v našom magazíne:
Návrat hore