Aj najlacnejšia bižutéria na trhu môže byť pekná

Najlacnejšia bižutéria - náhrdelník Victoria Walls
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Má nejaká lacná bižutéria svoje miesto vo vašej zbierke módnych doplnkov? Alebo skôr uprednostňujete cennejšie šperky zo zlata, striebra či iných ušľachtilých kovov? Tak či onak, nasledujúcimi riadkami poukážeme na to, že aj tá najlacnejšia bižutéria na trhu môže byť pekná. Veď keď sa nad tým tak zamyslíme, na jej výrobu sa zameriavajú aj mnohé celosvetovo úspešné fashion značky.

Najlacnejšia bižutéria na trhu

Ako sme spomínali, aj tá najlacnejšia bižutéria na trhu môže byť pekná. Ba čo viac, môže byť prekrásna. Dokazujú to napríklad šperky Victoria Walls, Emily Westwood či Fossil. Vybrané kúsky od týchto značiek si dnes môžete kúpiť skutočne za drobné. A aj napriek prekvapivo nízkej cenovke dokážu vkusne oživiť a spestriť váš outfit – či už každodenný, alebo výnimočnejší. Jednoducho, lacná bižutéria od nasledujúcich výrobcov je jasným dôkazom, že pekné šperky vás nemusia stáť polovicu výplaty.

Kúsok z lacnej bižutérie od značky Victoria Walls

Najlacnejšia bižutéria Victoria Walls

hlavných miest módy – v americkom New Yorku. A práve tamojšie ženy boli a aj stále sú inšpiráciou pri navrhovaní šperkov Victoria Walls.

Aj tá najlacnejšia bižutéria značky Victoria Walls v sebe snúbi krásny dizajn so solídnym materiálom. Vyrába sa totižto z nehrdzavejúcej ocele. Čo sa týka konkrétnych produktov Victoria Walls, spomenúť môžeme náušnice, náramky aj náhrdelníky. Dokonca, spoločnosť Victoria Walls ponúka svojim zákazníčkam aj sety módnych doplnkov – napríklad náušnice s náhrdelníkom, ktorých dizajn vzájomne korešponduje.

Šperky Victoria Walls sú vo všeobecnosti jednoduché a minimalistické. Vyznačujú sa moderným dizajnom, ktorý ich predurčuje na nosenie pri akejkoľvek príležitosti.

Lacná bižutéria značky Emily Westwood
Zdroj: https://www.emilywestwood.com/

Lacná bižutéria Emily Westwood

Keď sa preberá najlacnejšia bižutéria na trhu, nemôžeme vynechať ani značku Emily Westwood. Ide o spoločnosť, ktorá sa netají svojou výraznou náklonnosťou k prírode, z ktorej aj čerpá inšpiráciu pri navrhovaní svojich kúskov. Najlepšie je to vidieť na dámskych hodinkách Victoria Walls, ktorých ciferníky sú často pokryté rôznymi prírodnými motívmi.

Samotné šperky Emily Westwood sú, podobne ako doplnky Victoria Walls, minimalistické a jednoduché. Náušnice či náramky Emily Westwood spoznáte aj kvôli ich čistému dizajnu a charakteristickému logu.

Náramok Fossil JF02905791

Lacná bižutéria Fossil

A ako sme avizovali, neopomenieme ani značku Fossil, ktorá je spomedzi troch nami spomínaných spoločností celosvetovo najznámejšou. Okrem zaujímavých fashion doplnkov ju preslávili aj kreatívne reklamné kampane či plechové krabičky, ktoré sú už roky súčasťou balenia hodiniek Fossil. Áno, tých hodiniek Fossil, ktoré sú všeobecne známe pre svoje vintage črty či ciferníky s rímskymi číslicami.

Keď ide o šperky Fossil, zbystriť pozornosť by mali nielen dámy, ale aj páni. V ponuke značky Fossil si totižto dokážu vybrať aj muži – napríklad z pánskych náramkov či náhrdelníkov. Samozrejme, o čosi bohatšej ponuke sa bude tešiť nežnejšie pohlavie. Dámy si totižto môžu vyberať nielen z náramkov a náhrdelníkov, ale aj z takých dámskych šperkov, akými sú prstene, prívesky či náušnice Fossil.

Na záver by sme dodali už len toľko, že akákoľvek lacná bižutéria, aj tá najlacnejšia bižutéria na trhu, vám môže vydržať dlho. Stačí sa o ňu len starať a pravidelne ju čistiť.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore