7 tipov na visiace náušnice pre každú dámu

Vybrali sme tie najkrajšie visiace náušnice pre dámy
Zdieľaj
LinkedIn

Náušnice sú módnym doplnkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej dámske šperkovnici. A to aj napriek tomu, že k ich noseniu nemusí automaticky inklinovať každá zástupkyňa nežnejšieho pohlavia. Na určité príležitosti totižto predstavujú nevyhnutnú súčasť outfitov – najmä tých elegantne ladených. No a práve vtedy dokážu v mnohých prípadoch vyniknúť visiace náušnice. Prinášame vám preto 7 tipov na tento všeobecne obľúbený dámsky módny doplnok.

Obsah článku

Prekrásne visiace náušnice pre každú dámu

Našich 7 favoritov na visiace náušnice pre každú dámu pramení zo 4 značiek, ktorým móda vonkoncom nie je cudzia. Práve naopak, majú ju takpovediac zakorenenú vo svojej DNA. Keď prezradíme, že sa jedná o spoločnosti Guess, Tommy Hilfiger, Fossil a Skagen, určite budete s nami súhlasiť.

Mimochodom, väčšina z nami vybraných prekrásnych visiacich náušníc je vyrobená z nerezovej ocele. Na túto skutočnosť upozorňujeme najmä z toho dôvodu, že ide tak o odolné a jednoducho udržateľné šperky.

1. Zlaté visiace náušnice Guess - kruhové

Jednotkou v našom zozname sú zlaté visiace náušnice od spoločnosti Guess. Na trhu ich môžete nájsť pod produktovým označením UBE79063. Z nášho pohľadu ide o vydarený kúsok, ktorému dodáva na atraktivite nielen zlatá farba, ale aj sympatický prívesok a kruhový tvar.

Visiace náušnice Guess v zlatej farbe

2. Strieborné visiace náušnice Tommy Hilfiger - kruhové

Nemenej atraktívnym modelom sú rovnako univerzálne strieborné kruhové visiace náušnice Tommy Hilfiger, ktoré sú na trhu sprevádzané značením 2780320. Oproti vyššie zmieňovanému zlatému modelu z dielne Guess ide podľa nás o mierne decentnejší kúsok. Takéto vnímanie má pravdepodobne na svedomí jeho jemná strieborná farba.

Náušnice Tommy Hilfiger kruhového tvaru

3. Visiace náušnice s kameňmi Guess

Tretím modelom z nášho rebríčka prekrásnych visiacich náušníc sa vraciame k značke Guess. Pozornosť upierame na visiace náušnice s kameňmi Guess UBE29073. Zaujala nás na nich predovšetkým noblesa, s akou dokážu vyniknúť na nežnej dámskej tvári. Ak preto hľadáte model na vkusné zvýraznenie lícnych línií, choďte jednoznačne po tomto kúsku.

Visiace náušnice Guess s okrasnými kameňmi

4. Visiace náušnice Guess - strapcové

No a do tretice náušnice Guess – tento raz strapcové. Už teraz môžeme prezradiť, že náušnice značky Guess majú v našom výbere najbohatšie zastúpenie. Tento model s produktovým označením UBE78067 sme si však naozaj nemohli odpustiť. Získal si nás najmä svojou výraznou farbou. A mimochodom, na trhu ho nájdete aj v iných obľúbených farbách.

Strapcové náušnice Guess v žltej farbe

5. Minimalistické visiace náušnice Skagen

Svojho sympaticky vyzerajúceho zástupcu majú v našom 7-miestnom zozname prekrásnych visiacich náušníc aj šperky Skagen. Konkrétne máme na mysli minimalistické visiace náušnice SKJ1079998. Odporúčame ich obzvlášť tým dámam, ktoré nechcú náušnicami prílišne pútať pozornosť. Tento model je skôr vhodný na vkusné, jemné a nenásilné dotvorenie elegantného outfitu.

Minimalistické visiace náušnice značky Skagen

6. Viacfarebné visiace náušnice Tommy Hilfiger

Pomaly sa dostávame k záveru, v súvislosti s čím nemôžeme vynechať viacfarebné visiace náušnice Tommy Hilfiger 2700992. Tento model kombinuje tri azda najpopulárnejšie farby vo svete šperkov – zlatú, striebornú a ružovú. Možno práve preto si získal našu pozornosť. Čo naň hovoríte vy?

Visiace náušnice Tommy Hilfiger kombinujúce viacero farieb

7. Netradičné polkruhové visiace náušnice Fossil

Prekrásne kruhové a visiace náušnice pre každú dámu uzatvárame zástupcom z portfólia Fossil. Sú ním netradičné polkruhové visiace náušnice, ktoré si viete na internete dohľadať pod označením JF01702040. Siedmu miestenku v našom zozname si zabezpečili práve svojím netradičným „polkruhovým“, resp. mierne oválnym tvarom, ktorý má podobné schopnosti ako vyššie zmieňovaný model Guess s kameňmi.

Netradičné náušnice Fossil JF01702040 pre dámy značky

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ

5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Šperk ako darček k MDŽ vám pomôže vyjadriť osobné posolstvo alebo prianie obdarovanej. Väčšina žien ocení zážitky, módne doplnky či hodinky. Vhodnou voľbou pre praktickú

Scroll to Top