5 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre šperky z chirurgickej ocele

Šperky z chirurgickej ocele (nehrdzavejúcej ocele) sú cenovo dostupné a kvalitné
Zdieľaj
LinkedIn

Šperky predstavujú skvelý spôsob, ako vyjadriť svoje pocity či vnímanie módy. Okrem toho sú už dlhé roky fantastickými darčekmi pre tie najbližšie osoby. Ako je to však s ich materiálmi? Móda sa totižto postupom času mení, s čím prirodzene prichádzajú aj určité obmeny v popularite materiálových prevedení šperkov. Napríklad, v súčasnosti sú v kurze šperky z chirurgickej ocele. Toto je 5 dôvodov, prečo sa rozhodnúť práve pre ne.

Obsah článku

Prečo práve šperky z chirurgickej ocele?

Vysoká odolnosť, dlhotrvajúci lesk či dostupná cena… To je len hŕstka z toho, prečo sa oplatí venovať pozornosť ponuke šperkov z chirurgickej ocele.

Vysoká odolnosť

Chirurgická oceľ je odolným kovom, ktorý vydrží desaťročia bez akéhokoľvek poškodenia. Vzhľadom na to, že je nehrdzavejúca, si ju môžete smelo zobrať so sebou napríklad aj do bazéna. Jednoducho, šperky z chirurgickej ocele môžete nosiť dennodenne – do práce, na výlety, na spoločenské udalosti a aj doma na gauči. A čo je dôležité, vôbec sa pritom nemusíte strachovať, že by ste ich poškodili.

Dlhotrvajúci lesk

Módne doplnky z chirurgickej ocele sú takpovediac bezúdržbové. Nehrozí im korózia a obchádzajú ich aj odlúpnutia či škrabance. A ak náhodou aj k nejakým drobným poškriabaniam príde, ľahko ich vyleštíte. Čo sa týka ich údržby, tá je mimoriadne jednoduchá. Stačí vám horúca voda s trochou saponátu. Na to, aby ste docielili dlhotrvajúci lesk vašich šperkov z chirurgickej ocele, teda nepotrebujete žiaden odborný papier.

Dámske náušnice z chirurgickej ocele - Tommy Hilfiger

Zdroj: https://www.brandfield.com/

Hypoalergénnosť

Šperky z chirurgickej ocele nerobia rozdiely medzi svojimi majiteľmi. Môže ich nosiť naozaj každý. Keďže sú hypoalergénne, predstavujú obľúbenú voľbu aj pre ľudí, ktorých trápia rôzne kožné alergie. Laicky povedané, nemusíte sa vôbec obávať neslávnych „zelených značiek“ alebo iného púšťania farieb.

Mimochodom, vedeli ste, že chirurgická oceľ je okrem iného aj 100 % recyklovateľná?

Široký výber

V súvislosti so šperkami z chirurgickej ocele nemožno opomenúť ani skutočnosť, že ide o skvelý doplnok pre obe pohlavia – ako pre dámy, tak pre pánov. Zatiaľ čo pánov by mohli zaujať predovšetkým retiazky, tak pozornosť nežnejšieho pohlavia upútajú najmä náušnice. V ponukách mnohých výrobcov však nájdete aj náramky, náhrdelníky, prívesky, korálky či manžetové gombíky.

Náš tip: Medzi najpopulárnejších výrobcov fashion šperkov z chirurgickej ocele patria módne značky ako Tommy Hilfiger, Guess, Diesel či Police.

Obľúbené dámske šperky z chirurgickej ocele

Dostupná cena

No a v neposlednom rade – super dostupná cena. Presne tá sprevádza šperky z chirurgickej ocele. Avšak, aj napriek tomu sa tieto obľúbené módne doplnky vyznačujú atraktívnym dizajnom, vysokou odolnosťou a dlhotrvajúcim leskom. Dá sa teda povedať, že čo sa týka pomeru „cena – kvalita – životnosť“, pravdepodobne pôjde spomedzi módnych doplnkov na trhu o horúceho ašpiranta na celkové prvenstvo.

Náušnice či retiazky? Aké šperky z chirurgickej ocele vám nájdeme?

Ak hľadáte kvalitný módny doplnok, ktorý sa vyznačuje atraktívnym dizajnom aj dostupnou cenou, budú pre váš šperky z chirurgickej ocele správnou voľbou. Navyše, s našou pomocou nájdete nielen náušnice či retiazky, ale aj rôzne náramky, náhrdelníky, prívesky, korálky alebo manžetové gombíky. Stačí si len vybrať podľa vlastnej chuti.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore