8 tipov na najlepší darček na Valentína pre obe pohlavia

Toto je zoznam tipov na darček na Valentína
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Druhý mesiac v roku býva už tradične spätý so sviatkom plným lásky – dňom svätého Valentína. Ten predstavuje skvelú príležitosť, ako vašej polovičke hneď zo začiatku roka pripomenúť vašu neprestajnú náklonnosť. Na internete nájdete mnoho tipov na valentínske darčeky. Najčastejšie však ide o darčeky pre dámy, pričom na pánov sa akosi pozabúda. Aj preto sme pre vás zostavili zoznam 8 tipov na najlepší darček na Valentína pre obe pohlavia. Ako sa ale patrí, začneme s nežnejšími polovičkami.

Tip na úvod: Predtým, než sa strmhlavo pustíte do kúpy akéhokoľvek darčeka, sa zamyslite nad tým, čo má váš partner/partnerka skutočne rád/rada. ide totižto o to, že môžete kúpiť napríklad aj tú najväčšiu a najdrahšiu kyticu na svete, no ak si niekto potrpí skôr na šperky či parfumy, pravdepodobne ho neohúrite. Samozrejme, dá sa to aplikovať aj opačne, resp. takpovediac na všetko.

Najlepší darček na Valentína pre partnerku

Keď ide o dámy, všeobecnou stávkou na istotu zvyknú byť pri obdarovávaní kvety. Avšak, nie každej žene sa zavďačíte takýmto spôsobom. Spolu s kvetmi sme preto vybrali aj ďalšie 3 skvelé tipy na darček na Valentína pre partnerku.

  1. Šperky

Jedným z najlepších spôsobov na materiálové ocenenie vašej partnerky je jej obdarovanie vkusným šperkom. Vyberať môžete napríklad z náramkov, náhrdelníkov, príveskov, prsteňov či náušníc. Obzvlášť populárnymi a zároveň cenovo dostupnými sú v súčasnosti náušnice Swarovski. Myslíme si, že by ich ocenila aj vaša polovička.

Náušnice Swarovski 5504753
  1. Parfum

Pokiaľ si ale náhodou myslíte, že šperk nebude tým pravým orechovým pre vašu drahú, staviť môžete napríklad na parfum. Pozor, pred očami sa vám nemusí automaticky vybaviť megalomanská suma, ktorú budete musieť zaň utratiť. Práve naopak, predajcovia v súčasnosti ponúkajú zaujímavé vône, ako korenistejšie, tak aj citrusovejšie, za skutočne prívetivé ceny.

  1. Slnečné okuliare

Vhodný darček na Valentína pre frajerku, snúbenicu či manželku môžu predstavovať aj slnečné okuliare. Koniec koncov, prečo nie? Na trhu dnes nájdete mnoho cenovo dostupných modelov od známych fashion značiek. A vzhľadom na čoraz slnečnejšie jesene a zimy budete ma istotu, že ich vaša polovička využije takmer po celý rok.

  1. Kvety

A aby sme to teda skompletizovali, na záver dámskych darčekov na Valentína pridávame aj nestarnúcu klasiku v podobe vyššie zmieňovaných kvetov. Konkrétny typ však bude závisieť od toho, čo má vaša milovaná rada. Za všeobecne najobľúbenejšie kvety sa ale považujú červené ruže. No s najväčšou pravdepodobnosťou budete sláviť úspech aj s inými druhmi.

Najlepší darček na Valentína pre neho

Aj keď sa valentínska pozornosť zvyčajne upiera na nežnejšie pohlavie, paradoxne náročnejším býva vybrať darček na Valentína pre neho. Páni si síce nezvyknú potrpieť na špeciálne dary, no keď vyberiete správne, určite ich potešíte. Skúste preto zvážiť niečo z nasledujúcej štvorice.

  1. Hodinky

Keď hľadáte najlepší darček na Valentína pre neho, zvážte kúpu náramkových hodiniek. Ide totižto o doplnok, ktorý je využiteľný prakticky každý jeden deň. Podľa toho, akému štýlu holduje váš partner, ich môže nosiť či už do práce, na spoločenské akcie, alebo aj počas všedných dní.

  1. Náramok

Kto povedal, že módne doplnky sú len pre dámy? Takisto nimi môžete potešiť aj pánov. Skvelým príkladom sú pánske náramky. Čo sa týka trhovej ponuky, vyberať môžete z rôznych materiálových prevedení, no všeobecne najobľúbenejšími sú kožené a oceľové, prípadne kombinované. Presne takým je aj náramok Tommy Hilfiger s produktovým označením 2700530.

Darček na Valentína pre muža? Skúste to s náramkom Tommy Hilfiger
  1. Peňaženka

Pokiaľ by sa vám nezdali byť hodinky, náramky či iné pánske šperky vhodnými pre vášho partnera, skúste siahnuť po iných praktických doplnkoch. Jedným z nich môže byť aj kvalitná kožená peňaženka podľa preferencií vášho milovaného.

  1. Manžetové gombíky

Ak náhodou patrí váš partner k milovníkom elegancie, najlepší darček na Valentína môžu pre neho predstavovať napríklad aj manžetové gombíky.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ

5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Šperk ako darček k MDŽ vám pomôže vyjadriť osobné posolstvo alebo prianie obdarovanej. Väčšina žien ocení zážitky, módne doplnky či hodinky. Vhodnou voľbou pre praktickú

Scroll to Top