Hodinky a šperky? Vyberáme TOP kombinácie

Vyberáme tie najkrajšie kombinácie hodiniek a šperkov
Zdieľaj
LinkedIn

Hodinky a šperky – nie nadarmo sú vo všeobecnosti považované za najobľúbenejšie módne doplnky. Ich postavenie na pomyslenom vrchu módnych doplnkov len posilňuje skutočnosť, že sa dajú perfektne kombinovať. Práve preto sme pre vás vybrali TOP kombinácie od viacerých výrobcov. Prídu si nimi na svoje ako dámy, tak aj páni. Toto sú šperky a hodinky, ktoré spolu perfektne ladia.

Dámy, viete ktoré hodinky a šperky si vybrať?

Obsah článku

Značka Michael Kors

Náš výber začíname medzi dámami populárnou značkou Michael Kors. Keďže ide o spoločnosť, ktorá sa orientuje prevažne na produkciu dámskych módnych doplnkov, naša prvá kombinácia bude venovaná práve nežnejšiemu pohlaviu.

Hodinky Michael Kors

Fashion kúsok s označením MK5354 zaujme najmä obľúbenou zlatou farbou a luxusne pôsobiacimi krištáľmi Swarovski, ktoré sú v dvoch radoch umiestnené po celom obvode puzdra. Okrem toho, spolu s chronografmi ich nájdete aj na ciferníku.

Šperky Michael Kors

K hodinkám Michael Kors MK5354 perfektne pasujú zaujímavé náušnice MKC1033AN710. Naše slová len potvrdzujú ich prekrásne zlaté odtiene a krištále Swarovski – teda rovnaké prednosti ako v prípade vyššie zmieňovaných hodiniek.

Značka Tommy Hilfiger

Kým prvé nakombinované hodinky a šperky boli venované dámam, druhé duo zaujme najmä pánov. Opäť pôjde o kombináciu vychýrenej fashion značky – tento raz však Tommy Hilfiger. Táto spoločnosť je očami verejnosti vnímaná za brand, ktorý ide neustále s dobou, čo odzrkadľuje aj na svojich produktoch.

Hodinky Tommy Hilfiger

Pre značku Tommy Hilfiger sú charakteristické modré, červené a biele, resp. strieborné, odtiene. To všetko môžete spolu s rovnako príznačným koženým remienkom badať aj na hodinkách s označením 1791066. Okrem utešeného looku nadchnú zákazníka aj praktickými luminiscenčnými ručičkami.

Šperky Tommy Hilfiger

Medzi šperkami Tommy Hilifger je určite z čoho vyberať, no zadovážiť si spomínané hodinky bez náramku s modelovým číslom 2790055 by bolo takým malým fashion hriechom, resp. takou malou premrhanou možnosťou. Z vizuálneho hľadiska totižto tvoria tieto dva kúsky takpovediac dokonalú kombináciu.

Značka Guess

A vraciame sa opäť k dámskemu pokoleniu. Naša pozornosť však tento raz nebude venovaná zlatým módnym doplnkom, ale nadčasovým strieborným kúskom. Hodinky a šperky, ku ktorým smerujeme, pochádzajú z ponuky značky Guess.

Hodinky Guess

Minimalistické, čisté a jednoduché, no popri tom všetkom zároveň netuctové a atraktívne. Presne také sú dámske hodinky Guess Soho W0638L1. Za spleťou ich spomínaných charakteristických čŕt stojí najmä kombinácia netradičného náramku so zaujímavo vzorovaným ciferníkom, na ktorom sa prekrásne vynímajú rímske číslice. Navyše, všetko to skvelým spôsobom dotvárajú kamienky na puzdre.

Šperky Guess

Keďže v jednoduchosti je krása, pri výbere šperkov Guess sme si hlavu príliš nelámali. Naším favoritom je v toto prípade decentný náhrdelník UBN28011 so srdiečkovým príveskom. Nič viac k tomu netreba dodávať. Možno len toľko, že nezruinuje váš finančný rozpočet.

Značka Emporio Armani

Najvydarenejšie kombinácie hodiniek a šperkov zavŕšime kúskami s puncom talianskej elegancie. Áno, reč je o vyhľadávanej značke Emporio Armani. A aby sme zostali verní nastolenému trendu, opäť sme to vystriedali a vybrali pánske doplnky.

Hodinky Emporio Armani

Keď pánske hodinky s elegantným puncom, tak prečo nie napríklad Emporio Armani Classic AR2462? Srdcia pravých elegánov si získajú najmä vďaka sympatickému spojeniu šedých, hnedých a čiernych odtieňov, ktoré sa výborne kombinujú s takmer akýmkoľvek outfitom. Takisto zaujmú aj náramne vydareným remienkom z ušľachtilej kože.

Šperky Emporio Armani

Odvážnejším parťákom vyššie spomenutých pánskych hodiniek Emporio Armani sa môže stať o čosi výstrednejší náhrdelník EGS1726040. Páni, išli by ste do takejto kombinácie?

Ktoré hodinky a šperky vás oslovili?

Predošlé riadky sú jasným dôkazom toho, že hodinky a šperky sa dajú skutočne perfektne kombinovať. Ktorá kombinácia vás oslovila najviac? Alebo by ste ich radi videli o čosi viac? Možno ich nájdete práve medzi týmito hodinkami a šperkami.

Hodinky a šperky pre pánov z dielne značky Tommmy HIlfiger sa k sebe skvelo hodia

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore