Šperky Guess, ktoré dámy jednoducho milujú

Vybrali sme najkrajšie šperky z ponuky značky Guess
Zdieľaj
LinkedIn

Keď nazveme značku Guess módnou ikonou, pravdepodobne nám nebude nikto oponovať. Táto legendárna spoločnosť totižto takpovediac predefinovala džínsovú módu a zároveň si získala vernosť zákazníkov po celom svete svojimi výborné vyzerajúcimi módnymi doplnkami. Naše slová len potvrdzujú fashion kúsky ako šperky či pánske a dámske hodinky Guess. A práve šperkom Guess budú venované nasledujúce riadky.

Obsah článku

Z histórie značky Guess

Skôr než prejdeme k samotnými šperkom Guess nám však nedá niekoľkými slovami nezabŕdnuť do histórie značky Guess.

Spoločnosť Guess bola založená ešte v roku 1981. O jej vznik sa zaslúžili štyria bratia Marciano, ktorí opustili juh Francúzska v ceste za svojím americkým snom. Vďaka európskemu vnímaniu mali mierne odlišný pohľad na tamojšiu módu. Práve to zužitkovali pri návrhoch svojich džínsov, po ktorých bol od samých počiatkov neutíchajúci dopyt – a to aj v takých renomovaných obchodných domoch, akým bezpochyby je ikonický Bloomingdale´s.

Dá sa povedať, že značka Guess začala pomerne rýchlo symbolizovať akýsi mladý, sexi a dobrodružný spôsob života. A vo svojej podstate to platí až dodnes. Mimochodom, zaujímavosťou je, že produkty Guess môžete v súčasnosti dostať vo viac ako 80 svetových krajinách.

Vedeli ste, že farby v logu Guess majú svoj význam? Červená znázorňuje lásku a vášeň, čierna eleganciu a kultivovanosť, a biela zase čistotu a spoľahlivosť celej spoločnosti.

Zakladatelia značky Guess

Paul Marciano a Maurice Marciano – zakladatelia značky Guess
Zdroj: https://www.nytimes.com

Šperky Guess a široká ponuka značky

Vraciame sa teda späť k podstate tohto článku – nie, že by boli predošlé informačné vsuvky zbytočné. V ponuke značky Guess nájdete širokú škálu šperkov. Keď nad tým tak uvažujeme, ani nevieme, z ktorého konca to zobrať.
  • Dámske náušnice Guess – vyznačujú sa schopnosťou decentne zvýrazniť jemné línie dámskej tváre. Zaobstarať si ich môžete v rôznych tvaroch – od srdiečok cez kruhy až po trojuholníky.

  • Dámske náramky Guess – pevnou súčasťou dámskych náramkov Guess zvyknú byť prívesky srdiečkových, kruhových a trojuholníkových tvarov.

  • Dámske náhrdelníky Guess – nielenže perfektne vyniknú na každej dáme, ale ešte k tomu dokážu fantasticky doladiť celý set módnych doplnkov Guess.

  • Pánske náramky, náhrdelníky a manžetové gombíky Guess – ponuka šperkov Guess neobchádza ani pánov. Nájdete v nej kožené, oceľové aj kombinované náramky v rôznych prevedeniach, štýlové náhrdelníky a tiež elegantné manžetové gombíky Guess.

Šperky Guess: náhrdelníky, náušnice, náramky, ale aj rôzne pánske šperky

Naše odporúčanie – náušnice Guess za super cenu

Aby sme nenechali hľadanie toho správneho doplnku Guess po prečítaní predošlých riadkov len na vás, dáme vám jeden skvelý tip. Teda, aspoň dúfame, že to budete podobne vnímať aj vy.

Naším odporúčaním sú jednoduché zlaté náušnice Guess, ktoré sa dajú v internetových e-shopoch zohnať za super cenu. Za ich hlavné prednosti považujeme nielen schopnosť decentne zvýrazniť jemné línie dámskej tváre, ale rovnako aj skvelú kombináciu zlatej farby s kamienkami zasadenými priamo uprostred. Čo hovoríte? Môže byť?

Šperky Guess skrývajú vo svojom portfóliu aj tieto podmanivé zlaté náušnice

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore