Toto sú TOP kruhové náušnice, ktoré nájdete na trhu

Kruhové náušnice od značky Skagen
Zdieľaj
LinkedIn

Pri vyslovení alebo zočení slovka „náušnice“ mnohým dámam razom zasvietia oči. Niet sa čomu diviť, ide predsa o jeden z najobľúbenejších módnych doplnkov pre dámy. Samostatnou kategóriou sú v súvislosti s nimi okrúhle náušnice. A práve na ne sa upriamila naša pozornosť. Viete, kedy po nich siahnuť? Poznáte TOP kruhové náušnice na trhu?

Obsah článku

Kedy siahnuť po kruhových náušniciach?

Kruhové náušnice sú všeobecne prekrásne, okulahodiace a častokrát aj zvodné. Bohužiaľ, nie sú však vhodné pre úplne všetky dámy. Pri ich výbere by mal byť totižto zohľadnený typ tváre budúcej majiteľky.

Kedy áno?

 • Hranatá tvár: Okrúhle náušnice výborne seknú dámam s hranatejšími tvárami. Dokážu totižto decentne zjemniť ostrejšie a tvrdšie kontúry tváre. Náš tip: Odporúčame stredne dlhé až dlhé kruhové náušnice.

 • Dlhá tvár: Náušnice s okrúhlymi tvarmi prekrásne vyniknú aj na dámach s dlhšími tvárami. Majú schopnosť opticky rozšíriť tvár. Náš tip: Dobrou voľbou budú ako menšie, tak aj väčšie kruhové náušnice.

 • Srdcová tvár: Aj na tvári s decentne srdiečkovým tvarom a jemne špicatou bradou fantasticky vyniknú okrúhle náušnic. Náš tip: Kruhové náušnice, ktoré nepresiahnu dĺžku majiteľkinej tváre.

 • Trojuholníková tvár: Vzhľadom na podobnosť so srdcovými tvárami je prirodzené, že kruhové náušnice seknú aj dámam s trojuholníkovými tvárami. Náš tip: Náušnice okrúhlych tvarov, ktorú sú skôr dlhšie ako širšie.

Kedy nie?

 • Okrúhla a oválna tvár: Keďže náušnice kruhových tvarov zvýrazňujú okrúhle, resp. oválne, črty, nie sú pre dané typy vhodné. Náš tip: Na zoštíhlenie tváre siahnite radšej po dlhších a tenších náušniciach.

 • Do práce: Okrúhle náušnice nie sú vhodné pre dámy, ktoré pracujú v konzervatívnejších pracovných prostrediach. Náš tip: Dámy pracujúce vo finančnej alebo právnej oblasti by si mali radšej vybrať iné náušnice.

Toto sú TOP kruhové náušnice na trhu

Aby sme nezabudli, sľúbili sme vám TOP kruhové náušnice, ktoré môžete nájsť na trhu. Najviac zástupcov bude z dielne americkej značky Tommy Hilfiger.

Zlaté kruhové náušnice so žiarivým leskom

Výber toho najlepšieho na trhu začínajú zlaté kruhové náušnice. Dôvod? Zlatá farba je medzi dámami všeobecne obľúbená kvôli svojmu žiarivému lesku. Navyše, okrem toho pôsobí aj luxusným dojmom. Takéto náušnice nájdete v ponukách mnohých fashion výrobcov.

Vyberáme:

 • Zlaté kruhové náušnice Fossil JF03207710
 • Zlaté kruhové náušnice Tommy Hilfiger 2780321
 • Zlaté kruhové náušnice Michael Kors MKJ5999710
 • Zlaté kruhové náušnice Guess UBE28095
Kruhové náušnice Fossil a Michael Kors

Strieborné kruhové náušnice s univerzálnym využitím

Po boku zlatých šperkov tradične kráčajú tie strieborné. Populárne sú najmä kvôli univerzálnemu využitiu, keďže dokážu vkusne dotvoriť akýkoľvek outfit. Toto sú podľa nás najkrajšie strieborné kruhové náušnice na trhu.

Vyberáme

 • Strieborné kruhové náušnice Guess UBE28094
 • Strieborné kruhové náušnice Tommy Hilfiger 2780275
 • Strieborné kruhové náušnice Tommy Hilfiger 2780214

+ BONUS: Malé kruhové náušnice Swarovski

Neoslovili vás nami vybrané kúsky? Alebo hľadáte skôr niečo špecifickejšie a výraznejšie, no zároveň nie príliš extravagantné? Riešenie vám ponúkame aj v tomto prípade. Čo tak malé kruhové náušnice, ktoré budú niečím „okorenené“?

Vyberáme:

 • Malé kruhové náušnice Swarovski 5446004
kruhove nausnice swarovski

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Myslíme si, že tipov na TOP kruhové náušnice sme vám dali až-až. Pokiaľ ste však medzi nimi nenašli to, čo ste hľadali, odporúčame vám nazrieť do tejto bohatej ponuky náušníc. S veľkou pravdepodobnosťou v nej nájdete to, čo máte možno práve „pred očami“.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore