Našli sme za vás prekrásne minimalistické šperky

Minimalistické šperky je dnes možné nájsť v portfóliu známych značiek
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

V minulosti zvykli bývať snom mnohých dám luxusné a prečačkané módne doplnky. Paradoxne, v súčasnosti je skutočnosť diametrálne odlišná. Mnohé zástupkyne nežnejšieho pohlavia by totižto vo svojich šperkovniciach rady privítali najmä minimalistické šperky. Prečo je tomu ale tak? Nie je ten ospevovaný minimalizmus až príliš nevýrazný? To teda určite nie! Potvrdzujú to aj kúsky, ktoré sme za vás, a zároveň aj pre vás, najnovšie našli.

Čo sú to vlastne minimalistické šperky?

Na to, aby si šperky zaslúžili nálepku minimalistické, nemusia spĺňať nejaké extra špeciálne požiadavky. Všetko, čo potrebujú, je jednoduchý dizajn, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad. Za minimalistické šperky sa väčšinou považujú náhrdelníky, náramky, náušnice a iné doplnky jemnej farby, prípadne kúsky, ktoré kombinujú dva ladiace odtiene. Popritom ide obvykle o módne doplnky menších rozmerov a decentných tvarov.

Čaro minimalistických šperkov spočíva v tom, že sú vhodné na akékoľvek príležitosti. Okrem toho, že nimi dámy s obľubou dotvárajú pôvab elegantných outfitov, ich rady nosia aj vo všedný deň.

Našli sme tieto minimalistické šperky

Za výber nasledujúcich minimalistických šperkov vďačíme spoločnostiam, ktoré nie sú v módnom priemysle žiadnou neznámou. Konkrétne máme na mysli značky Michael Kors, Esprit, Tommy Hilfiger, Skagen a Fossil. Pripravte sa na skvelú nádielku minimalistických náramkov a náhrdelníkov, pričom nevynecháme ani krásne minimalistické náušnice.

Minimalistický náhrdelník Michael Kors

Áno, aj minimalistický náhrdelník dokáže robiť doslova divy s dámskym outfitom. No len si predstavte tento náhrdelník zo striebra žiariť pri elegantných šatách. Mimochodom, navrhla a vyrobila ho spoločnosť Michael Kors. Jeho produktové označenie je MKC1120AN710. A my ho odporúčame „všetkými desiatimi“.

Minimalistický náhrdelník Michael Kors

Minimalistický náramok Esprit

Keď si spätne premietneme všetky minimalistické šperky, ktoré sa nám dostali pri zostavovaní tohto zoznamu „pod ruky“, pravdepodobne najviac nás zaujal tento minimalistický náramok Esprit ESBR01361117. Prečo? Asi si nás získal svojou jednoduchosťou. Navyše, ide o náramok zo striebra. A aby sme nezabudli, jeho cena je až prekvapivo nízka. Neveríte? Presvedčte sa!

Lacný dámsky náramok Esprit

Minimalistický náhrdelník Fossil

Dámske šperky Fossil zapadnú do akýchkoľvek štýlov. Prekrásne to môžete vidieť aj na tomto náhrdelníku z nerezovej ocele, ktorý má produktové označenie JF02953791. Jeho farby v prevedení ružového zlata sa totižto nemusíte báť bez ohľadu na to, aký štýl obliekania patrí k vašim najobľúbenejším.

Minimalistické šperky vyrába aj značka Fossil

Minimalistický náramok Tommy Hilfiger

Strieborné náramky sú medzi dámami veľmi obľúbenými. Toto tvrdenie dokazuje aj druhý minimalistický náramok v našom zozname – Tommy Hilfiger Casual 2780259. V tomto prípade však nejde o náramok zo striebra, ale o model z nerezovej ocele so striebornou povrchovou úpravou. Keďže sa nevyznačuje žiadnymi výstrednými prvkami, dámy po ňom rady siahajú aj na každodenné nosenie.

Náramok od Tommy Hilfiger (2780259)

Minimalistické náušnice Skagen

A ako sme avizovali, nevynecháme ani minimalistické náušnice. Ako ich zástupcu sme medzi naše minimalistické šperky vybrali model s produktovým označením SKJ0824791. Vďačíme zaň spoločnosti Skagen, ktorá svojimi módnymi doplnkami vo svete čoraz viac preráža. Každopádne, čo sa týka spomínaných náušníc, oslovil nás najmä ich lesk v kombinácii s farebným prevedením ružového zlata. Navyše, náušnice Skagen SKJ0824791 majú len 4 g, čiže ich majiteľky ich na ušiach ani len nepocítia.

Minimalistické šperky - náušnice Skagen

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Scroll to Top