Vyberáme najobľúbenejšie strieborné náhrdelníky pre dámy

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie dámske strieborné náhrdelníky
Zdieľaj
LinkedIn

Vybrať správny dámsky šperk môže byť niekedy skutočne náročné. A to v žiadnom prípade nenarážame na prípadnú náročnosť nežnejšieho pohlavia. Práve naopak, smerujeme tým na trhovú ponuku módnych doplnkov pre dámy, ktorá sa môže zdať nejednému človeku presýtená. Stačí sa v nej však správne zorientovať. Naším tipom na doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej dámskej šperkovničke, je strieborný náhrdelník. Vybrali sme pre vás dva tipy, ktoré sa medzi dámami tešia azda najväčšej popularite. A tento raz nevynecháme ani drobný bonus na záver.

Obsah článku

Prečo práve strieborný náhrdelník?

Striebro je naprieč klenotníkmi, šperkármi a renomovanými výrobcami módnych doplnkov jedným z najpopulárnejších materiálov. Prečo? Odpoveď môžeme hľadať či už v jeho žiarivom lesku, alebo celkovej hodnote.

Keďže žiarivý lesk sa dá najrôznejšími povrchovými úpravami docieliť aj pri iných materiáloch, rozdielovým zvykne byť práve hodnota striebra. Mnohé dámy si totižto potrpia na kvalite šperku a jeho celkovej hodnote (páni, toto si zapíšte). Nenechajte sa však zmiasť. Hodnota sa v tomto prípade nerovná stovkám eur. Veď kvalitný strieborný náhrdelník v jemnom a zároveň decentnom prevedení si v dnešnej dobe dokážete kúpiť už za niekoľko desiatok eur.

Prečo teda práve strieborný náhrdelník? V skratke povedané, ide o žiarivý hodnotný šperk, ktorý oplýva neopomenuteľnou kvalitou.

Najobľúbenejšie strieborné náhrdelníky pre dámy

Posaďte za ponuku nejakého e-shopu 10 ľudí a povedzte im, aby z nej vybrali TOP náhrdelníky zo striebra. Asi by nebolo žiadnym prekvapením, keby sa ich (subjektívne) výbery rozchádzali. Podobne to môže dopadnúť aj s naším výberom v porovnaní s vašou voľbou podľa vlastných preferencií. Náš výber sme však urobili na základe toho, aké náhrdelníky zo striebra sú medzi dámami všeobecne najpopulárnejšími. Konkrétne máme na mysli strieborné náhrdelníky Swarovski a strieborné náhrdelníky s príveskami.

Strieborné náhrdelníky Swarovski

Spojte žiarivý náhrdelník zo striebra s obľúbenými krištáľmi Swarovski a dostanete úchvatný módny doplnok, ktorý poteší snáď každú dámu. Práve preto sú strieborné náhrdelníky Swarovski fantastickými darčekmi na hocakú radostnú príležitosť.

Keď by sme mali spomedzi nich vyberať my, išli by sme do ponuky značky Michael Kors, ktorá je medzi dámami mimoriadne populárnou. Pozornosť si zaslúži napríklad prekrásny náhrdelník zo striebra s označením MKC1208AN040. Kamienky Swarovski na ňom výborne ladia so striebornou farbou.

Strieborné náhrdelníky Michael Kors patria medzi tie najkrajšie fashion náhrdelníky v ponuke pre dámy

Strieborné náhrdelníky s príveskami

Je pravdou, že predošlé náhrdelníky, ktoré sme spomínali, teda s krištáľmi Swarovski, boli zároveň aj náhrdelníkmi s príveskami. Predsa si však vyčleníme kategóriu strieborných náhrdelníkov s príveskami aj samostatne. Naprieč nežnejším pohlavím totižto patria medzi to najžiadanejšie, čo trh s módnymi doplnkami ponúka.

Strieborné náhrdelníky s príveskami nájdete v portfóliu mnohých výrobcov. Spomenúť môžeme módne značky ako Guess, Emporio Armani, Michael Kors či Fossil. Práve poslednej menovanej spoločnosti patrí kúsok, ktorý je naším „príveskovým favoritom“ – náhrdelník s označením JFS00444040.

Krásny strieborný náhrdelník Fossil so srdiečkom

BONUS na záver – pánsky strieborný náhrdelník

Síce sa predošlé riadky točili najmä okolo dámskych strieborných náhrdelníkov, tak (ako sme sľúbili) na záver pridávame aj jeden bonus v podobe pánskeho náhrdelníka Diesel DX0202040. V tomto prípade síce nejde o rýdzo strieborný šperk, no má žiarivú striebornú farbu. Mimochodom, vyrobený je z nerezovej ocele.

Pánov poteší určite náhrdelník Diesel v striebornej farbe

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ

5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Šperk ako darček k MDŽ vám pomôže vyjadriť osobné posolstvo alebo prianie obdarovanej. Väčšina žien ocení zážitky, módne doplnky či hodinky. Vhodnou voľbou pre praktickú

Scroll to Top