Napichovacie náušnice – vybrali sme 5 najkrajších modelov

Predstavujeme populárne napichovacie náušnice
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Napichovacie náušnice sú spomedzi všetkých druhov náušníc jednými z najpopulárnejších. Existuje na to hneď niekoľko vysvetlení. Okrem toho, že sa budúcim majiteľkám núkajú v mnohých tvarových a farebných prevedeniach, sa môžu kvôli svojej nenápadnosti nosiť pri akýchkoľvek príležitostiach – ako vo všedný deň, tak aj na špeciálnejšie príležitosti. A navyše, na trhu sa dajú zohnať za mimoriadne prijateľnú cenu, ktorá nemusí automaticky zruinovať celý váš rozpočet. Ktoré napichovacie náušnice teda patria k tým najkrajším?

Najkrajšie napichovacie náušnice

Pravdou je, že na trhu nájdete mnoho krásnych modelov napichovacích náušníc. Aby sme však naším výberom dokázali ulahodiť čo najširšiemu spektru dám, rozhodli sme sa nasledujúci zoznam zostaviť na základe tvaru dámskych náušníc. 

Srdiečkové napichovacie náušnice

Tento populárny srdiečkový model s produktovým označením JFS00151040 od spoločnosti Fossil spadá do kategórie strieborných náušníc. Je však nutné dodať, že takéto kategorizovanie si nevyslúžil len pre svoju farbu, ale rovnako aj kvôli materiálu, z ktorého je vyrobený. Získať si vás ale môže aj lesklým povrchom a ligotajúcimi sa kamienkami.

Napichovacie náušnice Fossil v tvare srdiečka

Okrúhle napichovacie náušnice v prevedení ružového zlata

Napichovacie náušnice vo farbe ružového zlata – to je niečo, čo si v uplynulom období získalo srdcia mnohých žien po celom svete. No a presne také sme našli v portfóliu obľúbenej značky Michael Kors. Nesú produktové označenie MKC1035AN791 a rovnako ako predošlý model, aj tieto náušnice zaujmú materiálom, z ktorého sú vyrobené – striebrom. A samozrejme, ani v tomto prípade nechýbajú žiariace kamienky.

Ružovozlaté náušnice Michael Kors - napichovacie

Napichovacie náušnice – guličky/guľôčky

Pre ich univerzálnosť nemôžeme vynechať ani takzvané guličky – napichovacie náušnice v tvare guľôčok. Spomedzi náušníc s takýmto tvarom sme vybrali model s produktovým označením UBE28026 od značky Guess. Vyznačuje sa noblesne pôsobiacou zlatou farbou, ktorá je vkusne doplnená dominantným kamienkom uprostred. A vyzdvihnúť musíme aj prekvapivo prijateľnú cenu týchto napichovacích náušníc.

Napichovacie náušnice - guličky Guess

Kruhové napichovacie náušnice

Úprimne, čo by to bolo za zoznam napichovacích náušníc, keby v ňom chýbal kruhový model. Jeho zástupcu sme našli v portfóliu spoločnosti Michael Kors. Rovnako ako vyššie zmieňované „napichovačky“ Guess, aj tieto náušnice s označením MKC1178AN710 sa vyznačujú krásnou zlatou farbou. Čo sa týka materiálu, sú vyrobené zo striebra.

Kruhové napichovacie náušnice - Michael Kors

Hviezdičkové napichovacie náušnice pripomínajúce biele zlato

No a na záver nemôžeme nič iné, len vyzdvihnúť tieto hviezdičkové napichovacie náušnice pripomínajúce biele zlato. Paradoxne sú však vyrobené zo striebra. Okrem sympatického hviezdičkové prevedenia majú šancu zaujať aj rozmanito pôsobiacimi kamienkami, ktoré sa starajú o ich neodolateľný lesk. A aby toho nebolo málo, podobne ako vyššie spomínané „guličky“, aj tieto napichovacie náušnice spadajú do veľmi prijateľnej cenovej kategórie. Patria značke Fossil a na trhu ich nájdete pod produktovým označením JFS00152040.

Napichovacie náušnice - srdiečko / Fossil

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ

5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Šperk ako darček k MDŽ vám pomôže vyjadriť osobné posolstvo alebo prianie obdarovanej. Väčšina žien ocení zážitky, módne doplnky či hodinky. Vhodnou voľbou pre praktickú

Scroll to Top