4 tipy na strieborné náušnice, ktoré vám vyrazia dych

Pozreli sme sa na najkrajšie strieborné náušnice
Zdieľaj
LinkedIn

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, že náušnice sú v podstate prvým šperkom väčšiny žien? Dostávajú ich totižto už ako malé bábätká, pričom spoločne s nimi postupne objavujú svet. Dá sa preto povedať, že si vytvoria akési spoločné puto. No a možno práve preto majú na ne mnohé dámy v dospelosti slabosť. To platí obzvlášť pre dámske strieborné náušnice, ktoré predstavujú jedinečný módny doplnok.

Obsah článku

Dámy dostávajú svoje prvé náušničky už ako malé deti
Zdroj: depositphotos.com

Dámske strieborné náušnice ako vzácny doplnok

Správe zvolené náušnice majú jednu unikátnu schopnosť. Dokážu dokonalým spôsobom vyzdvihnúť jemné a nežné línie dámskej tváre. Na trhu ich nájdete skutočne v rozličných materiálových aj tvarových prevedeniach. Medzi všeobecne najobľúbenejšie však patria strieborné náušnice. Prečo?

Striebro je totižto samo o sebe vzácnym kovom. Svoje vzácne vlastnosti tak prirodzene pretavuje aj do náušníc. Vyznačuje sa predovšetkým mäkkosťou a žiarivým leskom. V súvislosti s tým je ale nutné spomenúť aj starostlivosť o striebro. Keď chcete, aby vám strieborné náušnice, prípadne iné strieborné šperky, vydržali krásne na dobu neurčitú, musíte im venovať patričnú pozornosť.

Tip: Naučte sa, ako správne vyčistiť striebro, a vaše strieborné doplnky budú stále ako nové!

Našli sme tieto krásne strieborné náušnice

Aby ste sa mali o čo starať, našli sme pre vás tieto krásne strieborné náušnice, Nájdete medzi nimi kamienkové, napichovacie, visiace aj kruhové kúsky. Ktoré si vyberiete?

Strieborné náušnice s kamienkami

Aby ste sa mali o čo starať, našli sme pre vás tieto krásne strieborné náušnice, Nájdete medzi nimi kamienkové, napichovacie, visiace aj kruhové kúsky. Ktoré si vyberiete?

Strieborné dámske náušnice v tvare srdiečka

Aj keď sa hovorí, že to najlepšie by sa malo nechávať na záver, my dávame TOP kúsok do popredia hneď na začiatok. V našich očiach sú ním tieto strieborné náušnice s kamienkami, za ktoré vďačíme svetoznámej značke Michael Kors. Nesú produktové označenie MKC1119AN040 a zaujmú nielen ligotavými kamienkami, ale aj sympatickými srdiečkovými tvarmi.

Minimalistické strieborné náušnice od značky Michael Kors
Zdroj: https://murphyjewellers.ie/

Napichovacie strieborné náušnice

V súvislosti s najkrajšími striebornými náušnicami nemôžeme vynechať ani tie napichovacie. Ich zástupcu sme vybrali spomedzi modelov značky Esprit. Tá síce nie je verejnosti až tak známa ako spoločnosť Michael Kors, no náušnice z jej portfólia nás mimoriadne zaujali. Týka sa to najmä modelu ESER00921100, ktorý popri ostatných takpovediac žiaril. Túto skutočnosť pripisujeme predovšetkým jagavým kamienkom.

Visiace strieborné náušnice

V našom zozname krásnych strieborných náušníc nesmú chýbať ani visiace náušnice. Spomedzi nich sme vybrali kúsok, ktorý pochádza z pera renomovanej fashion značky Fossil. Spomínané dámske náušnice Fossil majú produktové označenie JFS00507040. Pozornosť pútajú prekrásnym leskom, ktorý je pre striebro sám o sebe veľmi charakteristický.

Visiace strieborné náušnice Fossil
Zdroj: https://www.gioiapura.it/

Strieborné kruhy s kamienkami

Síce nejde o klasické kruhové náušnice, no aj tieto nás zaujali natoľko, aby sme ich spomenuli v našom článku. Máme na mysli strieborné náušnice Fossil JFS00473040, ktorých hlavným lákadlom sú kruhové tvary s dominantnými kamienkami. Rovnako ako predošlé kúsky, aj tieto dámske strieborné náušnice zaujmú svojím žiarivým leskom. Samozrejme, v tom prípade, že sa budete o ne náležite starať. Ale to už záleží len a len na vás, prípadne na blízkej osobe, ktorej ich plánujete podarovať.

Malé kruhové náušnice Fossil
Zdroj: fossil.com

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ

5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Šperk ako darček k MDŽ vám pomôže vyjadriť osobné posolstvo alebo prianie obdarovanej. Väčšina žien ocení zážitky, módne doplnky či hodinky. Vhodnou voľbou pre praktickú

Scroll to Top