4 tipy na strieborné náušnice, ktoré vám vyrazia dych

Pozreli sme sa na najkrajšie strieborné náušnice
Zdieľaj
LinkedIn

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, že náušnice sú v podstate prvým šperkom väčšiny žien? Dostávajú ich totižto už ako malé bábätká, pričom spoločne s nimi postupne objavujú svet. Dá sa preto povedať, že si vytvoria akési spoločné puto. No a možno práve preto majú na ne mnohé dámy v dospelosti slabosť. To platí obzvlášť pre dámske strieborné náušnice, ktoré predstavujú jedinečný módny doplnok.

Obsah článku

Dámy dostávajú svoje prvé náušničky už ako malé deti
Zdroj: depositphotos.com

Dámske strieborné náušnice ako vzácny doplnok

Správe zvolené náušnice majú jednu unikátnu schopnosť. Dokážu dokonalým spôsobom vyzdvihnúť jemné a nežné línie dámskej tváre. Na trhu ich nájdete skutočne v rozličných materiálových aj tvarových prevedeniach. Medzi všeobecne najobľúbenejšie však patria strieborné náušnice. Prečo?

Striebro je totižto samo o sebe vzácnym kovom. Svoje vzácne vlastnosti tak prirodzene pretavuje aj do náušníc. Vyznačuje sa predovšetkým mäkkosťou a žiarivým leskom. V súvislosti s tým je ale nutné spomenúť aj starostlivosť o striebro. Keď chcete, aby vám strieborné náušnice, prípadne iné strieborné šperky, vydržali krásne na dobu neurčitú, musíte im venovať patričnú pozornosť.

Tip: Naučte sa, ako správne vyčistiť striebro, a vaše strieborné doplnky budú stále ako nové!

Našli sme tieto krásne strieborné náušnice

Aby ste sa mali o čo starať, našli sme pre vás tieto krásne strieborné náušnice, Nájdete medzi nimi kamienkové, napichovacie, visiace aj kruhové kúsky. Ktoré si vyberiete?

Strieborné náušnice s kamienkami

Aby ste sa mali o čo starať, našli sme pre vás tieto krásne strieborné náušnice, Nájdete medzi nimi kamienkové, napichovacie, visiace aj kruhové kúsky. Ktoré si vyberiete?

Strieborné dámske náušnice v tvare srdiečka

Aj keď sa hovorí, že to najlepšie by sa malo nechávať na záver, my dávame TOP kúsok do popredia hneď na začiatok. V našich očiach sú ním tieto strieborné náušnice s kamienkami, za ktoré vďačíme svetoznámej značke Michael Kors. Nesú produktové označenie MKC1119AN040 a zaujmú nielen ligotavými kamienkami, ale aj sympatickými srdiečkovými tvarmi.

Minimalistické strieborné náušnice od značky Michael Kors
Zdroj: https://murphyjewellers.ie/

Napichovacie strieborné náušnice

V súvislosti s najkrajšími striebornými náušnicami nemôžeme vynechať ani tie napichovacie. Ich zástupcu sme vybrali spomedzi modelov značky Esprit. Tá síce nie je verejnosti až tak známa ako spoločnosť Michael Kors, no náušnice z jej portfólia nás mimoriadne zaujali. Týka sa to najmä modelu ESER00921100, ktorý popri ostatných takpovediac žiaril. Túto skutočnosť pripisujeme predovšetkým jagavým kamienkom.

Visiace strieborné náušnice

V našom zozname krásnych strieborných náušníc nesmú chýbať ani visiace náušnice. Spomedzi nich sme vybrali kúsok, ktorý pochádza z pera renomovanej fashion značky Fossil. Spomínané dámske náušnice Fossil majú produktové označenie JFS00507040. Pozornosť pútajú prekrásnym leskom, ktorý je pre striebro sám o sebe veľmi charakteristický.

Visiace strieborné náušnice Fossil
Zdroj: https://www.gioiapura.it/

Strieborné kruhy s kamienkami

Síce nejde o klasické kruhové náušnice, no aj tieto nás zaujali natoľko, aby sme ich spomenuli v našom článku. Máme na mysli strieborné náušnice Fossil JFS00473040, ktorých hlavným lákadlom sú kruhové tvary s dominantnými kamienkami. Rovnako ako predošlé kúsky, aj tieto dámske strieborné náušnice zaujmú svojím žiarivým leskom. Samozrejme, v tom prípade, že sa budete o ne náležite starať. Ale to už záleží len a len na vás, prípadne na blízkej osobe, ktorej ich plánujete podarovať.

Malé kruhové náušnice Fossil
Zdroj: fossil.com

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Predstavíme si tie najpopulárnejšie typy dámskych náramkov

Najpopulárnejšie typy dámskych náramkov

Náramky sa ako dekoračné doplnky používajú už tisíce rokov. Najobľúbenejšie dámske náramky pre bežné denné nosenie sú retiazkové, korálkové, náramky Charm a viacvrstvové šperky. Do

Scroll to Top