Toto sú TOP pánske a dámske šperky Calvin Klein

Značka Calvin produkuje nielen štýlové oblečenie, ale aj módne doplnky
Zdieľaj
LinkedIn

Keď povieme, že značka Calvin Klein je v módnom priemysle akousi ikonou, nebudeme vôbec preháňať. Svoje o tom vypovedá aj bohatá história spoločnosti Calvin Klein. My sa síce pri nej tento raz pristavovať nebudeme, no upozorňujeme na ňu z jedného prostého dôvodu – je opradená mnohými zaujímavosťami, a práve preto vám odporúčame prečítať si ju. Našu pozornosť však budeme venovať jednej špecifickej kategórii zo širokej ponuky produktov CK. Máme na mysli pánske a dámske šperky Calvin Klein.

Obsah článku

Šperky Calvin Klein od roku 2004

Ako uvádza múdra Wikipedia, šperky Calvin Klein boli po prvý raz predstavené v roku 2004. Vzhľadom na to, že samotná značka bola založená ešte v roku 1968, prišlo na šperky pomerne neskoro. Nemyslíte? Na druhej strane, ako sa hovorí – lepšie neskoro ako nikdy. Teda, lepšie pre všetkých milovníkov fashion šperkov.

Zaujímavosť: Zatiaľ čo šperky Calvin Klein prišli na trh až v roku 2004, hodinky Calvin Klein si mohli zákazníci kúpiť už o čosi skôr – konkrétne od roku 1997.

Módny návrhár Calvin Klein a logo značky

TOP dámske a pánske šperky Calvin Klein

Čo vás však všetkých určite najviac zaujíma, sú konkrétne šperky Calvin Klein. Samozrejme, vybrali sme TOP kúsky pre pánov aj pre dámy.

Dámske šperky Calvin Klein

Pri pohľade na kompletnú ponuku dámskych šperkov Calvin Klein zistíte, že ich je skutočne mnoho. Náramky, náhrdelníky či náušnice. To všetko nájdete v portfóliu ikonickej značky CK. Nás osobne však najviac zaujali dámske náhrdelníky Calvin Klein. Vybrali sme 2 konkrétne modely, ktoré môžu urobiť nežnejšiemu pohlaviu náramnú radosť.

  • Dámsky náhrdelník Calvin Klein Coil KJ63BP010100

Tento na prvý pohľad jednoduchý náhrdelník zaujme najmä dvomi dominantnými príveskami v odlišných farbách. Zatiaľ čo jeden je strieborný, ten druhý je ružovozlatý. Dámsky náhrdelník Calvin Klein Coil KJ63BP010100 je vyrobený z nerezovej ocele a má dĺžku 700 mm. Okrem toho sa vyznačuje lesklým povrchom.

  • Dámsky náhrdelník Calvin Klein Unpaired KJ9VMN000100

Podobne jednoducho, no o niečo elegantnejším dojmom, pôsobí dámsky náhrdelník Calvin Klein Unpaired KJ9VMN000100. Evokuje dojem dvoch náhrdelníkov, je strieborný a zároveň lesklý, vyrobený z nerezovej ocele a disponuje dĺžkou 450 mm. A navyše, potvrdzuje skutočnosť, že strieborné náhrdelníky sú medzi dámami mimoriadne obľúbené.

Dámske náhrdelníky Calvin Klein

Pánske náramky Calvin Klein

Čo sa týka pánskych šperkov Calvin Klein, najdominantnejšími sú náramky. No a tomu sme prispôsobili aj náš výber najpútavejších pánskych náramkov Calvin Klein.

  • Pánsky náramok Calvin Klein KJ8WAB09010M

V jednoduchosti je krása! Predpokladáme, že podobným heslom sa riadili návrhári spoločnosti Calvin Klein pri navrhovaní 190 mm dlhého pánskeho náramku Calvin Klein KJ8WAB09010M. Ten zaujme najmä svojou sympatickou sivou farbou a koženým prevedením.

  • Pánsky náramok Calvin Klein Boost KJ5RBD21010M

Podstatne odlišný dizajn charakterizuje pánsky náramok Calvin Klein Boost KJ5RBD21010M. Na rozdiel od predošlého modelu je vyrobený z nerezovej ocele, pričom kombinuje čiernu a striebornú farbu. Zatiaľ čo jeho šírka je 49 mm, tak priemer činí 62 mm.

Pánske náramky Calvin Klein

Tip na záver

Pokiaľ náhodou hľadáte o čosi odlišnejšie kúsky, nezúfajte. Popozerajte si napríklad tieto šperky Calvin Klein. Možno práve medzi nimi nájdete vášho favorita.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore