Pánske náramky – súboj! Kožené vs. korálkové

Kožený, alebo korálkový? Poradíme vám s výberom pánskeho náramku
Zdieľaj
LinkedIn

Pánske náramky nájdete dnes v ponukách mnohých fashion značiek. Len tak z brucha by sme mohli menovať módnych velikánov ako Tommy Hilfiger, Guess, Fossil či Diesel. Náramky pre pánov z ich portfólií sa vyznačujú univerzálnosťou a mnohými materiálovými prevedeniami. Medzi mimoriadne populárne patria kožené aj korálkové náramky. Na ktorej strane stojíte vy? Fandíte koženým alebo dávate prednosť tým korálkovým?

Obsah článku

O pánskych šperkoch vo všeobecnosti

V 21. storočí šperky rozhodne nie sú rýdzo dámskou záležitosťou. V módnom priemysle má svoje stabilné miesto aj pánska móda. A aj napriek tomu, že pánske šperky nájdete na trhu v porovnaní s tými dámskymi vo všeobecnosti v o čosi limitovanejšom množstve, ešte stále sa vám môže pri ich výbere s nadhľadom povedané zatočiť hlava. Módne doplnky pre pánov totižto nepredstavujú len náramkové hodinky, opasky či manžetové gombíky, ale takisto rôzne náhrdelníky, retiazky, prívesky či pánske náramky. No a práve poslednej menovanej kategórii, pánskym náramkom, budú venované nasledujúce riadky.

Pánske náramky – súboj

Dá sa povedať, že pánske náramky sú hneď po náramkových hodinkách azda najobľúbenejším módnym doplnkom pre pánov. Ťažko povedať, v čom spočíva ich popularita. Možno to tkvie v ich univerzálnosti a možno je to zakorenené v ich širokej materiálovej ponuke.

Pánske náramky totižto predstavujú všeobecne univerzálne módne doplnky, ktoré sa výborne kombinujú či už s hodinkami, alebo s hocakým oblečením. Okrem toho, rôznorodým outfitom dokážu dodať presne to, čo im chýba – dokážu ich doslova a do písmena vyšperkovať do dokonalosti.

Medzi zákaznícky najžiadanejšie patria pánske kožené náramky. Úspešne im však sekundujú pánske korálkové náramky. Poznáte ich hlavné prednosti? Ktorý typ vyhrá náš pomyselný súboj?

Mohlo by vás zaujímať: 12 najlepších pánskych náramkov pre rok 2021

Pánsky náramok z kože značky Guess

Pánske kožené náramky

Práve kategórii kožených náramkov patrí pravdepodobne najširšie zastúpenie trhovej ponuky pánskych náramkov. Niet sa čomu diviť – sú príjemné na dotyk, vyrábajú sa z prírodných materiálov, perfektne sa kombinujú nielen s oblečením, ale aj s ďalšími doplnkami, a taktiež zvyknú byť cenovo dostupné. Za ich azda jedinú nevýhodu možno považovať skutočnosť, že v teplejšom počasí, resp. pri športovaní, sa môže pod nimi potiť ruka. To však nemení nič na tom, že počas všedného dňa môžu dominovať vášmu outfitu.

Vyberáme:

  • Pánsky kožený náramok Tommy Hilfiger 2700998
  • Pánsky kožený náramok Tommy Hilfiger 2700670
  • Pánsky kožený náramok Guess UMB28040
  • Pánsky kožený náramok Fossil JF85096040
Kožený náramok pre pánov s kovovým zapínaním
Zdroj: fossil.com

Pánske korálkové náramky

Koženým náramkom úspešne sekundujú práve pánske korálkové náramky. Často po nich siahajú predovšetkým urastení chlapi s väčšími zápästiami. Na tenších zápästiach môžu totižto pôsobiť príliš „objemným“ dojmom. Ruka by sa síce pod nimi potiť nemala, no keďže po celom svojom obvode „odstávajú“ od zápästia, pri určitých aktivitách môžu prekážať. To všetko však dokáže vynahradiť pekné farebné prevedenie náramku.

Vyberáme:

  • Pánsky korálkový náramok Diesel DX0847040
Pánsky náramok s korálkami značky Diesel
Zdroj: gioiapura.it

Víťaz súboja pánskych náramkov

V útrobách našej redakcie máme jednoznačne za to, že bez ohľadu na to, ktoré pánske náramky si vyberiete, neurobíte zle. Zrada môže nastať až pri ich nesprávnom nosení. Ako sme už vyššie naznačovali, dajte si pozor najmä na nosenie kožených náramkov pri športových aktivitách. A okrem toho, opatrnosti nie je v rámci nosenia pánskych náramkov dosť ani vtedy, keď ide o formálnejšie outfity. Za víťaza nášho súboja pánskych náramkov preto pasujeme ten typ, ktorý lepšie vyhovie vašim osobným predstavám.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore