Vybrali sme najkrajšie strieborné náramky pre dámy

Strieborné náramky sú medzi dámami dlhodobo obľúbené, najmä pre ich elegantný vzhľad
Zdieľaj
LinkedIn

S určitosťou môžeme prehlásiť, že strieborné šperky sa z módneho priemyslu tak skoro nevytratia. Kde berieme tú istotu? Strieborné odtiene patria totižto k tomu vôbec najuniverzálnejšiemu, čo široké palety farieb vo všeobecnosti ponúkajú. Módne doplnky striebornej farby sa perfektne kombinujú nielen s oblečením, ale aj navzájom medzi sebou. Práve preto sme urobili výber, v ktorom nájdete tie najkrajšie strieborné náramky pre dámy.

Obsah článku

TOP 4: Najkrajšie dámske strieborné náramky na ruku

Dámske náramky na ruku, ktoré si získali našu najväčšiu pozornosť, vzišli z kreatívnych pier fashion značiek ako Tommy Hilfiger, Daniel Wellington, Michael Kors či Fossil. Toto je štvorica, ktorá nám učarovala najviac. Dúfame, že podobne osloví aj vás.

Dámsky strieborný náramok Tommy Hilfiger

Bránu k našim 4 náramkovým favoritom striebornej farby otvára kúsok zo šperkov Tommy Hilfiger. Nesie produktové označenie 2780225 a vyznačuje sa 7 dominantnými okrasnými kamienkami. Celkovo pôsobí minimalisticky a decentne, čo z neho robí vhodný módny doplnok pre dámy všetkých vekových kategórií. Za nás jednoznačne „áno“.

Dámsky strieborný náramok Daniel Wellington

Pre drvivú väčšinu produktov z portfólia švédskej spoločnosti Daniel Wellington je charakteristický minimalistický štýl. Výnimkou nie je ani dámsky strieborný náramok DW s produktovým označením DW00400004. Popularite sa teší nielen kvôli svojej jednoduchosti, ale aj vďaka žiarivému lesklému povrchu. Mimochodom, perfektne sa kombinuje s náramkovými hodinkami.

Strieborný náramok Daniel Wellington
Zdroj: https://www.danielwellington.com

Dámsky strieborný náramok Michael Kors

Čo by to bolo za zoznam venovaný nežnejšiemu pohlaviu, keby v ňom nebol nejaký zástupca značky Michael Kors? Dôkladne sme si prezreli strieborné náramky z ponuky tejto ikonickej spoločnosti, pričom za jej pomysleného víťaza sme určili model MKC1134AN040. Zaujal nás ako okrasnými kamienkami, tak vcelku zaujímavým spracovaním. Môže byť?

Dámsky strieborný náramok Fossil

No a v súvislosti s dámskymi striebornými náramkami nemôžeme opomenúť ani model JF02311040, za ktorý si zásluhy právom pripisuje spoločnosť Fossil. Značka, pre ktorú je inak charakteristickým vintage štýl, to v tomto prípade zahrala na o čosi minimalistickejšiu notu. Síce to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, no keď uvidíte spomínaný náramok Fossil na nežnej dámskej ruke, určite nám dáte za pravdu.

Cenovo dostupný strieborný náramok Fossil
Zdroj: https://www.brandfield.nl

+ BONUS: Pánsky strieborný náramok Tommy Hilfiger

Aj keď boli predošlé riadky venované výlučne strieborným náramkom pre dámy, nevynecháme ani pánske náramky. Vybrali sme pánsky náramok Tommy Hilfiger 2790202 z nerezovej ocele. Keďže ide o mimoriadne odolný kúsok, môže sa smelo nosiť aj v akýkoľvek všedný deň. Čo sa jeho štýlu týka, ide takpovediac o „starú dobrú klasiku“, ktorá snáď nikdy neomrzí.

Strieborné náramky, ktoré si zamilujete

Našli ste medzi nami vybranou štvoricou, resp. päticou, ak berieme do úvahy aj pánsky strieborný náramok Tommy Hilfiger, vášho favorita? Z nášho pohľadu ide totižto o kúsky, ktoré si rozhodne zamilujete. Pokiaľ by ste však chceli posnoriť aj medzi ďalšími a v dobrom si tak skomplikovať váš výber, odporúčame vám nazrieť do tejto ponuky strieborných šperkov. Určite v nej nájdete mnohé strieborné náramky, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore