Tieto náušnice Swarovski vás zaručene uchvátia

Náušnice Swarovski vás zaujmú svojím jedinečným štýlom
Zdieľaj
LinkedIn

Šperky Swarovski patria jednoznačne medzi to najžiarivejšie, najligotavejšie a najpútavejšie, čo aktuálny módny trh ponúka. V súvislosti s nimi si zaslúžia osobitnú pozornosť predovšetkým náušnice Swarovski. Najmä preto sme zoskupili päticu, ktorá spĺňa všetky predpoklady na to, aby vás uchvátila.

Obsah článku

Toto sú TOP náušnice Swarovski

Je síce pravdou, že šperkov nájdete na online trhu skutočne mnoho, no tie so štítkom Swarovski majú jednoducho niečo do seba. Toto je 5 dôkazov, ktoré to len a len potvrdzujú:

5. Náušnice Swarovski 5446004

Náš výber TOP náušníc Swarovski začíname modelom 5446004. Ide o drobné kruhové náušnice posiate striebornými krištáľmi Swarovski. Vašu pozornosť si môžu získať nielen pútavým leskom, ale aj nevnucujúcim sa minimalistickým štýlom. Za nás určite áno. Čo hovoríte vy?
Malé okrúhle náušnice Swarovski
Zdroj: swarovski.com

4. Náušnice Swarovski 5368146

Zaujímavým prevedením sa vyznačujú aj náušnice s produktovým označením 5368146. Môžu za to najmä maličké krištáliky po celom obvode náušníc doplnené o dominantné štvorcové krištále zasadené priamo uprostred. ideálna kombinácia na dokonalé vyniknutie jemných línií dámskej tváre.

3. Náušnice Swarovski 5408436

Prekrásnym dámskym šperkom, a možno aj naším miernym favoritom tohto zoznamu, sú minimalistické náušnice Swarovski 5408436. Podobne ako predošlý model, aj tento kúsok nechá dokonale vyniknúť nežné črty dámskej tváre. Viac sa o ňom rozpisovať nemusíme. Pokiaľ sa vám podobne jednoduchý štýl páči, tieto náušnice vás zaručene uchvátia.

Decentné náušnice Swarovski
Zdroj: swarovski.com

2. Náušnice Swarovski Bella 5515191

Náušnice Swarovski Bella s produktovým číslom 5515191 perfektne dokazujú, že srdiečka nemusia na dámskych šperkoch pôsobiť „presladeným“ dojmom. Práve naopak, v rámci tohto modelu ide o decentný prvok, ktorý vás môže nielen metaforicky, ale aj doslovne chytiť za srdce.

1. Náušnice Swarovski Fit Wonder 5522301

No a na záver sme si ponechali jednu špecialitku v podobe skutočne „wonder“ náušníc. Náušnice Swarovski Fit Wonder 5522301 totižto zhmotňujú logo Wonder Woman do úžasnej módnej podoby. Dominuje im kombinácia zlatých a strieborných krištáľov, ktorá však paradoxne nie je úplne príznačnou pre superhrdinku princeznú Dianu z DC komiksov. Bez ohľadu to ale považujeme tieto náušnice za mimoriadne vydarené a vhodné aj pre „nefanúšičky“ komiksov.

Náušnice Swarovski pre všetky fanúšičky Wonder Woman
Zdroj: swarovski.com

Ktoré si vybrať?

Síce to môže na prvý pohľad vyzerať tak, že výber TOP päťky bol pre nás viac-menej jednoduchý, no v konečnom dôsledku je skutočnosť odlišná. Koniec koncov, potvrdiť to môže aj viac ako 260 ďalších prekrásnych kúskov, ktoré sme spomenuli prostredníctvom predošlého tipu. Vzhľadom na to sa vám nebudeme môcť vôbec čudovať, keď sa vám bude zdať váš výber príliš náročný a zdĺhavý. Ktoré si teda vybrať?

Tip na článok: Swarovski – šperky, ktoré by nemali chýbať v dámskom repertoári

Z našej strany nepôjde tento raz o žiadne „objavenie Ameriky“. Jednoducho, choďte do toho, čo vás najviac chytí za srdce. Do toho, čo vás najviac uchváti. No a či pôjde o darček, alebo si len urobíte radosť, veríme, že si vyberiete dobre. Tak, ktoré náušnice Swarovski to teda budú?

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore