Šperky Tommy Hilfiger – módne doplnky odzrkadľujúce životný štýl

Šperky Tommy Hilfiger
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Pokiaľ sa aspoň zbežne orientujete vo svete módnych doplnkov, nebudú pre vás šperky Tommy Hilfiger žiadnou neznámou. Pravdou však je, že náramky, náhrdelníky či náušnice nie sú jedinými kúskami známej americkej značky. Naopak, v jej portfóliu sa toho za dlhé roky pôsobenia na trhu objavilo podstatne viac.

Pohľad do histórie spoločnosti Tommy Hilfiger

Za odrazový mostík, ktorý svojím spôsobom viedol k neskoršiemu vzniku značky Tommy Hilfiger, možno považovať rok 1969. V tom čase si vtedajší študent Tommy Hilfiger otvoril svoj prvý obchod People’s Place vo svojom rodnom meste Elmira v New Yorku. O desať rokov neskôr sa však presťahoval na Manhattan, aby sa venoval kariére módneho návrhárstva.

Začiatky značky Tommy Hilfiger

Mladý podnikateľ vstúpil na trh pod značkou Tommy Hilfiger v roku 1985. V tom období ale ešte nebolo o šperkoch Tommy Hilfiger či iných módnych doplnkoch ani chýru. Do popredia mala ambiciózneho podnikateľa vyšvihnúť jediná kolekcia pánskeho oblečenia. A div sa svet, stalo sa!

Tommy Hilfiger bol a stále je vnímaný ako priekopník klasického amerického cool štýlu. V módnom priemysle ho inšpirovala ikonická popkultúra s americkým dedičstvom.

Šperky Tommy Hilfiger - kožené náramky

Tommy Hilfiger dnes

Tommy Hilfiger je dnes jednou z celosvetovo najuznávanejších značiek odzrkadľujúcich životný štýl. Môže za to najmä skutočnosť, že do svojich produktov vkladá mladistvého a vždy trendového ducha, o ktorého sa tak delí so spotrebiteľmi naprieč celým svetom. Spoločnosť Tommy Hilfiger sa vo všeobecnosti netají tým, že je poháňaná vždy optimistickou víziou búrať konvencie a oslavovať individualitu.

Zaujímavosť: Spoločnosť Tommy Hilfiger sa od svojho vzniku natoľko rozrástla, že v roku 2020 dosiahla globálne maloobchodné tržby viac ako 6,9 miliardy USD.

Zlaté náhrdelníky Tommy Hilfiger

Portfólio značky Tommy Hilfiger

Americká firma Tommy Hilfiger prináša svojim zákazníkom hŕbu produktov pod značkami Tommy Hilfiger a Tommy Jeans. Súčasťou jej širokého portfólia je dámske, pánske aj detské oblečenie, džínsy, obuv, okuliare, vône a v neposlednom rade aj doplnky ako náramkové hodinky a šperky Tommy Hilfiger.

Šperky Tommy Hilfiger

Keďže vzhľadom na oblasť našich záujmov sú nám najbližšie práve módne doplnky, nedá nám nepristaviť sa pri šperkoch Tommy Hilfiger. Ich súčasťou sú napríklad:

  • náramky Tommy Hilfiger
  • náhrdelníky Tommy Hilfiger
  • náušnice Tommy Hilfiger

Zatiaľ čo dámskym šperkom Tommy Hilfiger dominujú nerezové doplnky rôznych farieb a tvarov, tak jednoznačnými ťahúňmi pánskych šperkov Tommy Hilfiger sú náramky, najmä v kožených vyhotoveniach. Všetky šperky Tommy Hilfiger však spája jedna spoločná črta – môžete ich nosiť prakticky k čomukoľvek. Okrem toho, že príjemne oživia váš každodenný outfit, dokonale vyniknú aj pri formálnejšom oblečení.

Tip na záver: Vyberte si šperky Tommy Hilfiger podľa vašich vlastných preferencií.

Dámske náušnice Tommy Hilfiger

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Scroll to Top