Pánske šperky Diesel? Tieto nás zaujali najviac!

Pozreli sme sa na zaujímavé pánske šperky Diesel - náhrdelníky aj náramky
Zdieľaj
LinkedIn

Áno, o väčšine módnych doplnkov z dielní fashion značiek sa dá hovoriť v superlatívoch – obzvlášť v súvislosti s ich dizajnovou originalitou. V prípade spoločnosti Diesel to však platí dvojnásobne. Jej portfólio je totižto plné netradičných, atypických a osobitne vyzerajúcich kúskov, čo len a len potvrdzujú pánske šperky Diesel. Práve originalita je kľúčovým faktorom, ktorý ich v našich očiach posúva náramne vysoko. Vybrali sme preto náramky a náhrdelníky, ktoré nás zaujali najviac.

Obsah článku

Tieto pánske šperky Diesel nás zaujali najviac

Od spoločnosti, ktorá sa v minulosti zásluhou svojho podnikavého zakladateľa Renza Rossa zaslúžila o predefinovanie džínsovej módy, sa prirodzene očakáva akési určovanie módnych trendov. V súčasnej trhovej konkurencii sa to síce môže zdať pomerne náročné, no značke Diesel sa to úspešne darí. Môže za to predovšetkým skutočnosť, že sa svojimi produktmi, ako aj pánskymi šperkami Diesel, výborne odlišujú od konkurencie. 

Zatiaľ čo pre pánske hodinky Diesel sú príznačné veľké ciferníky, pánskym šperkom Diesel dominujú netradičné, často až atypické tvary. Ich dizajn tak pôsobí originálne, osobitne a netuctovo, čo oceňujú mnohí páni, ktorí chcú dať vkusným módnym doplnkom najavo svoj cit pre detail.

Pánsky náramok Diesel DX0847040

Výber pánskych šperkov Diesel, ktoré nás zaujali najviac, začíname z nášho pohľadu absolútnym víťazom. Je ním pánsky náramok Diesel s produktovým označením DX0847040. Našu pozornosť si získal najmä originálnymi korálkami, ktoré sú vkusne doplnené nerezovými prvkami. Vďaka takejto kombinácii pôsobí nielen štýlovo, ale aj elegantne. Pánom ho preto odporúčame na každodenné nosenie.

Kožený náramok Diesel DXM0579040

Podstatne extravagantnejšie a výrazne bude na pánskom zápästí pôsobiť kožený náramok Diesel DXM0579040. Masívne prevedenie tohto náramku sa dá príznačne prirovnať k pánskym hodinkám Diesel, ktoré sme spomínali o čosi vyššie.

Náš tip: Tento kožený náramok Diesel môže tvoriť štýlovú kombináciu s pánskymi hodinkami Diesel. V takom prípade však odporúčame dať každý z originálnych kúskov Diesel na jedno zápästie, aby ruka nevyzerala príliš „plno“.

Masívny pánsky kožený náramok Diesel

Pánsky náhrdelník Diesel DX1210040

Popri pánskych náramkoch nezabudneme v súvislosti so šperkami Diesel ani na ďalší u pánov obľúbený módny doplnok – náhrdelník. Konkrétne sme pre vás ako náš tip vybrali pánsky náhrdelník Diesel DX1210040. Nevieme, ako vás, no nás zaujal najmä „vojenskými známkami“. A keďže ide o náhrdelník z nerezovej ocele, môžete sa spoľahnúť na jeho vysokú odolnosť a dlhú životnosť.

diesel DX1210040

+ BONUS: Nerezový náramok Diesel DX0966040

Síce sme si o čosi vyššie spomenuli hneď dva pánske náramky Diesel, no nedá nám nepoukázať ešte na jeden model. V tomto prípade však nepôjde ani o kožený, ani o korálkový náramok. Do tretice sme vybrali nerezový náramok Diesel, ktorý má produktové označenie DX0966040. Dôvod tejto voľby bol prostý – jednoduchý a univerzálny dizajn spoločne s vysokou odolnosťou.

Ďalší z populárnych šperkov Diesel - hrubý náramok s výrazným logom

Ďalšie pánske šperky Diesel, ktoré stoja za zmienku

Priznávame, že vybrať do článku len obmedzený počet kúskov bolo pre nás pomerne náročné. Pánske šperky Diesel toho totižto ponúkajú podstatne viac, ako ste mohli vidieť v doterajšom texte a na priložených obrázkoch. Odporúčame vám preto nahliadnuť do komplexnejšej ponuky pánskych módnych doplnkov Diesel, z ktorých si dozaista vyberú aj tí náročnejší zákazníci.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore