Poradíme vám, aké náušnice na svadbu sú tie najlepšie

Pre aké náušnice na svadbu sa rozhodnúť? Poradíme vám s výberom
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Svadba predstavuje pre väčšinu žien deň, o ktorom snívali celý svoj život. Už malým dievčatkám totižto zvykne behať po rozume to, že počas tohto jedinečného dňa budú vyzerať ako princezné. A keďže časť z tých malých dievčatiek žije v ženách aj v dospelosti, niet sa čomu diviť, že nevesta chce jednoducho vyzerať ako princezná z rozprávky. Rozprávkový svadobný outfit však nie je len o šatách, topánkach a účese. Povestné vyšperkovanie mu dodajú vhodne zvolené doplnky, akými sú napríklad náušnice. Viete, ako a podľa čoho ich vyberať? Poradíme vám, aké náušnice na svadbu sú tie najlepšie.

Aké náušnice na svadbu sú tie najlepšie?

Na prvý pohľad sa vám to môže zdať ako banalita, no áno, aj výber svadobných náušníc má svoje zásady. Tie by sa dali rozdeliť do troch kategórií:

Náušnice na svadbu podľa typu tváre

V prvom rade by mala budúca nevesta zohľadniť typ svojej tváre. V žiadnom prípade sa však nemusíte obávať. Pre každú tvár totižto existujú ideálne náušnice. Voľbu vhodných náušníc na svadbu vám môžu uľahčiť nasledujúce pomôcky:

  • oválna tvár – pre nevesty s oválnou tvárou budú najlepšou voľbou oblé a kruhové náušnice, ktoré dokážu tvár opticky rozšíriť.
  • okrúhla tvár – nevestám s okrúhlou tvárou sa odporúčajú dlhé visiace náušnice na zoštíhlenie tváre.
  • obdĺžniková tvár – keď má budúca nevesta obdĺžnikovú tvár, mala by siahnuť po náušniciach, ktoré rozšíria jej tvár smerom nadol – teda skôr širších ako dlhších.
  • trojuholníková tvár – nastávajúcim nevestám s takouto tvárou pristanú kruhové alebo dlhé visiace náušnice, ktoré dokážu zjemniť črty tváre.
  • srdcová tvár – nevestám so srdcovou tvárou by sme odporúčali na zjemnenie čŕt tváre siahnuť po náušniciach, ktoré sú hore užšie a dole zase širšie.
  • štvorcová tvár – v tomto prípade sú super voľbou kruhové alebo visiace náušnice, ktoré majú schopnosť predĺžiť tvár.

Náš tip: Visiace náušnice na svadbu Guess

Visiace náušnice na svadbu? Vyberajte podľa typu vašej tváre
Zdroj: depositphotos.com

Náušnice na svadbu podľa šiat

Ďalším faktorom, ktorý zohráva nemenej dôležitú úlohu pri vyberaní náušníc na svadbu, je farba svadobných šiat. Vo väčšine prípadov síce nevesty siahajú po bielych šatách, no v súčasnosti nie sú neobvyklými ani šaty v slonovinových tónoch či odtieňoch „Ivory“.

  • Biele svadobné šaty strieborné náušnice alebo náušnice z bieleho zlata
  • Slonovinové/Ivory svadobné šaty – zlaté náušnice

Náušnice na svadbu podľa účesu

No a okrem typu tváre a farby šiat nemožno prehliadať ani svadobný účes. Čudujete sa, ako môže účes ovplyvniť to, aké náušnice na svadbu si vybrať?

  • Vlasy vyčesané nahor / Drdol – visiace náušnice na svadbu
  • Rozpustené vlasy – napichovacie náušnice na svadbu

Náš tip: Napichovacie náušnice Guess

Zodpovieme vám, aké náušnice na svadbu budu pre vás tie najlepšie
Zdroj: depositphotos.com

Rady na záver

Dá sa povedať, že po prečítaní predošlých riadkov by ste už mali vedieť, aké náušnice na svadbu budú pre vás tými najlepšími. Aj napriek tomu vám však predsa len dáme na záver ešte dve rady. Zatiaľ čo tá prvá znie vyberať náušnice ako posledné, tou druhou je zladiť svadobné náušnice s náramkom. Keď sa budete riadiť našimi tipmi a radami, garantujeme vám, že budete skutočne vyzerať ako z rozprávky.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Scroll to Top