Dámske šperky Fossil, ktoré zapadnú do akýchkoľvek štýlov

Vybrali sme dámske šperky Fossil, ktoré rozžiaria každú dámu
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Aspoň čo sa hodiniek týka, spoločnosť Fossil patrí k typickým predstaviteľom vintage štýlu. Aj keď určité retro prvky môžete badať aj na niektorých šperkoch z portfólia spomínanej americkej fashion značky, jej módne doplnky dokážu vo všeobecnosti zapadnúť do akýchkoľvek štýlov. Aby sme toto tvrdenie dokázali, vybrali sme 4 konkrétne dámske šperky Fossil. Náš zoznam pozostáva z dvoch modelov náušníc a jedného náhrdelníka s náramkom.

4 dámske šperky Fossil s univerzálnym využitím

Hlavnú úlohu zohrávajú v nami vybraných dámskych šperkoch Fossil čisté línie, populárne farby a trblietavé okrasné kamienky. Jednoducho to, čo sa dámam v dnešnej dobe najviac páči. Už teraz nás zaujíma, ktorý z nasledujúcich šperkov si získa vašu najväčšiu pozornosť.

Dámske náušnice Fossil JF00828040

Klasické napichovacie náušnice by nemali chýbať snáď v žiadnej dámskej šperkovnici. V súvislosti s tým dávame do pozornosti dámske náušnice Fossil JF00828040 s drobným priemerom 6 mm. Aj napriek malému rozmeru ale dokážu patrične vyniknúť – najmä vďaka vkusne zasadeným ligotavým kamienkom. Tieto náušnice, ktoré sú vyrobené z nerezovej ocele, zaujmú aj svojou univerzálnou striebornou farbou a lesklým povrchom. Za nás jednoznačne voľba, ktorá zapadne do akéhokoľvek štýlu.

Dámske šperky Fossil - náušnice s kamienkami
Zdroj: fossil.com

Dámsky náhrdelník Fossil JF02856998

Medzi nami vybrané dámske šperky Fossil, ktoré zapadnú do akýchkoľvek štýlov, sa zmestil aj náhrdelník s produktovým označením JF02856998. Ten je doslova zhmotnením všetkých módnych atribútov, po ktorých baží väčšina žien súčasnosti. Minimalistický dizajn, univerzálne využitie aj moderné farebné prevedenie. Práve pri farebnom prevedení by sme sa osobitne pozastavili. Kombináciu striebornej, zlatej a ružovej totižto hodnotíme na jednotku.

Trojfarebný náhrdelník Fossil JF02856998
Zdroj: fossil.com

Dámsky náramok Fossil JF02905791

Svoje právoplatné miestečko si v našom zozname univerzálnych dámskych šperkov nesporne zaslúži aj náramok Fossil, ktorý môžete na trhu nájsť pod kódom JF02905791. Okrem toho, že ním dokážete perfektne dotvoriť akýkoľvek outfit, ho môžete použiť do bezchybného tandemu s vyššie zmieňovaným náhrdelníkom. Jeho lesklé ružovozlaté odtiene spolu s dominantne pôsobiacimi kamienkami totižto bezpochyby vkusne zladíte práve so spomínaným kúskom. Mimochodom, je vyrobený z nerezovej ocele a jeho dĺžka činí 165 mm.

Tip na článok: Vybrali sme najkrajšie strieborné náramky pre dámy

Dámske šperky Fossil - ružovo zlatý náramok s kamienkami
Zdroj: fossil.com

Dámske náušnice Fossil JF01702040

No a našli sme pre vás aj dámske náušnice Fossil JF01702040. Pre niekoho môžu síce pôsobiť takpovediac netradične, no keď ich uvidíte priamo v „akcii“, pochopíte, prečo sme ich zaradili do nášho zoznamu dámskych šperkov Fossil. Majú totižto schopnosť úžasne upozorniť na jemné črty dámskej tváre. Môže za to nielen ich atypický tvar, ale aj dĺžka 49 mm. Samozrejme, svoj neopomenuteľný podiel má na tom dozaista aj strieborná farba s lesklým povrchom.

Tip na článok: 4 tipy na strieborné náušnice, ktoré vám vyrazia dych

Netradičné dámske náušnice Fossil
Zdroj: fossil.com

Ktoré dámske šperky Fossil si vyberiete?

Tak, čo hovoríte na náš výber? Našli ste medzi nami vybranými módnymi doplnkami Fossil, ktoré zapadnú do akýchkoľvek štýlov, vášho favorita? V tom prípade, že áno, sa nesmierne tešíme. Pokiaľ náhodou nie, máme pre vás jeden tip na záver.

Tip na záver: Skúste si prezrieť aj ďalšie dámske šperky Fossil. Možno medzi nimi nájdete presne taký módny doplnok, aký hľadáte.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore