Vyberáme najkrajší darček pre ženu na Vianoce

Toto sú tie najkrajšie darčeky pre ženu na Vianoce
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Vybrať ten najkrajší darček pre ženu na Vianoce nie je vždy úplne jednoduché. Mal by totižto spĺňať hneď niekoľko požiadaviek. S trochou trpezlivosti a zároveň s našou pomocou ho však dokáže nájsť každý jeden pán. Koniec koncov, možno sa inšpirujete aj niektorými z našimi tipov.

Aký by mal byť vianočný darček pre ženu?

Možností máte neúrekom – nespočetne veľa. Možno práve preto je niekedy také náročné vybrať vhodný darček pre ženu na Vianoce. Šperky, drogéria, poukazy či rôzne zážitkové darčeky… A samozrejme, je toho omnoho viac. My osobne sa však azda najviac prikláňame k prvým menovaným – šperkom. Prečo? Dôvodov na to máme hneď niekoľko:

  • sú univerzálne – dámy ich môžu nosiť k rôznym outfitom
  • sú nadčasové – na rozdiel od drogérie, poukazov či iných typov darčekov môžu šperky sprevádzať svoju majiteľku počas celého života
  • sú ohromujúce – najrôznejšími prevedeniami dokážu ohúriť snáď každú dámu
  • sú osobné – dokonalým spôsobom dokážu vyjadriť lásku a city

No a vyššie zmieňované dôvody by sa dali zároveň chápať aj ako požiadavky na ten najkrajší darček pre ženu na Vianoce.

Tipy na najkrajší darček pre ženu na Vianoce

Keďže dôvodov, prečo obdarovať dámu na Vianoce šperkom, sme si definovali viacero, patrilo by sa jednotlivé módne doplnky aj bližšie kategorizovať. Odporúčame vám preto náhrdelníky, prívesky, náramky či náušnice. Žiadnym z dámskych šperkov však neurobíte krok vedľa. Práve naopak! Obdarovanú dámu náramne potešíte.

Dámske náhrdelníky

Náhrdelníky patria medzi všeobecne najpopulárnejšie darčeky pre ženu na Vianoce už nejaký ten čas. Popravde, niet sa čomu diviť. Medzi dámami sú obľúbené aj z toho dôvodu, že dokážu vkusne vyniknúť pri šatách či rôznych ľahkých outfitoch. Navyše, možno v nich hľadať aj určitú symboliku. Teda, obzvlášť pri tých dlhších modeloch. Pri nosení sú totižto veľmi blízko pri srdci, čím viete dať milovanej osobe jasne najavo vašu náklonnosť.

Náš tip: Náhrdelník Guess UBN29071 vo farbe ružového zlata, ktorý je ozdobený decentným srdiečkovým príveskom.

Skvelým darčekom pre ženu na Vianoce môže byť náhrdelník

Dámske prívesky

Na náhrdelníky, na náramky či dokonca aj na kľúče… Presne tak, príveskov nájdete na trhu neúrekom. Ide o drobnosť, ktorá dokáže pri správnom výbere úžasne potešiť. Medzi najžiadanejšie prívesky patria či už písmenká, alebo rôzne tvary. Keď poznáte budúcu obdarovanú skutočne dobre, nemal by byť pre vás problém vybrať prívesok podľa toho, čo má rada.

Náš tip: Prívesok Michael Kors MKC1076AY710 v tvare zámku, ktorý dokonale symbolizuje uzamknutie partnerskej lásky.

Dámske náramky

Fantastickou voľbou na vianočný darček pre ženu bude určite aj náramok. Okrem toho, že môže zhmotňovať vkusný módny doplnok, dokáže podobne ako náhrdelník symbolizovať lásku, city či náklonnosť. Síce ho nebude budúca majiteľka nosiť pri srdci, no bude ho mať so sebou stále na ruke.

Náš tip: Aj keď je trhová ponuka náramkov veľmi široká, vyberáme náramok Tommy Hilfiger 2780004 v atraktívnom červenom prevedení.

Minimalistický dámsky náramok Tommy Hilfiger

Dámske náušnice

No a na záver nemožno vynechať ani náušnice. Fantastický a zároveň nesmierne obľúbený darček z nich robí najmä tá skutočnosť, že pri správnom výbere dokážu úchvatne podčiarknuť črty dámskej tváre. A to bez ohľadu na to, či dáte prednosť zlatým, ružovým, alebo strieborným náušniciam.

Náš tip: Fashion náušnice Michael Kors MKC1256AN710 vhodné ako darček pre ženu na Vianoce.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Scroll to Top