Pandora ako darček: Ten správny šperk pre každú príležitosť

Šperky Pandora ako darček
Zdieľaj
LinkedIn

„Každá chvíľa si zaslúži oslavu.“ Pod týmto heslom ponúka svoje produkty dánska šperkárska značka svetového mena. Šperky Pandora sú vhodné ako darček takmer pri každej príležitosti. Ak sa vám podarí nájsť ten správny kúsok, zaručene potešíte ženu svojho srdca, kamarátku, mamu aj dcéru. Rozmanitosť a šírka ponuky v katalógoch Pandora ale môže spôsobiť značný zmätok pri výbere. Nasledujúce riadky vám preto cestu k tomu správnemu darčeku trochu uľahčia.

Obsah článku

Pandora ako darček pre manželku a priateľku

Partnerský život prináša celý rad príležitostí, pri ktorých je vhodné obdarovať ženu vášho srdca šperkom Pandora. Môžete tak urobiť v deň jej narodenín, výročia vašej svadby, pri narodení vášho potomka, ale napríklad aj na sviatok zaľúbených či na Vianoce. Zamatová škatuľka s trblietavým prekvapením nie je nikdy krokom vedľa.

Symboly lásky a rodiny

Šperk darovaný milovanej žene býva väčšinou vyjadrením lásky, hĺbky vzájomného vzťahu a viery v jeho večné trvanie. Mimoriadne vhodná je preto symbolika srdca, kruhu alebo samotný symbol nekonečna. V tomto prevedení môžete svojej drahej vybrať prívesok Pandora alebo náušnice. Pri výnimočných príležitostiach siahnite po prsteni alebo po náhrdelníku Pandora. Mimoriadne obľúbené sú dva prepletené kruhy, prelínajúce sa srdcia alebo vášnivo pôsobiace prívesky či prstene so vsadeným červeným umelým kryštálom. Pri príležitosti narodenia dieťaťa sú vhodné Pandora šperky s motívom rodiny.

Pandora ako symbol lásky

Pandora ako darček pre kamarátku

Obdarovať kamarátku šperkom nie je úplne bežné, no pri jedinečných udalostiach je takýto darček určite vhodný. Môžete tak urobiť napríklad pri príležitosti okrúhlych narodenín, promócií alebo ak sa zvyknete vzájomne prekvapiť na Vianoce. Šperk je tiež vhodný ako poďakovanie.

Symboly priateľstva a osobná symbolika

Pandora má vo svojom katalógu aj tematické šperky symbolizujúce priateľstvo. Pre kamarátku môžete zvoliť napríklad strieborný prívesok alebo korálik Pandora. Vhodná je tiež osobná symbolika, vyjadrujúca jej štýl, osobnosť a záujmy. Šperk pre kamarátku môžete vyberať s ľahkosťou. Ak je to milovníčka zvierat, zvoľte prívesok s odtlačkom labky. V ponuke Pandora nájdete aj prívesky so symbolikou prírody, nočnej oblohy, cestovania či nákupov. Ak viete, čo má rada, určite zvolíte správne.

Pandora ako darček pre mamu

Ona stála pri všetkých vašich úspechoch i pádoch a preto si zaslúži niečo naozaj výnimočné. Šperk ako darček pre mamu je vždy vhodnou voľbou. Môžete ju obdarovať pri príležitosti narodenín, Vianoc, ale aj na deň matiek alebo jej darujte šperk len tak ako poďakovanie za jej lásku a starostlivosť.

Symboly lásky, rodiny, domova

Mama je výnimočnou ženou vášho života a preto aj zvolený šperk by mal v sebe niesť punc jedinečnosti. Odporúčame vám vyberať z kategórie pozlátených šperkov Pandora alebo zvoliť kombináciu kovov rôznych farieb. Popri príveskoch sú veľmi vhodné aj náhrdelníky. Vybrať môžete srdce ako symbol lásky, prívesky symbolizujúce materstvo, stromy rodiny, ale napríklad aj kúsky vykladané výnimočne pôsobiacimi trblietavými zirkónmi.

Pandora ako darček pre dcéru

Vaša dcéra si zaslúži šperk, ktorý jej bude navždy pripomínať výnimočné životné okamihy. Kúsok, ktorý jej vždy sprítomní úspechy a vzlety, ale aj nekonečnú rodičovskú podporu a lásku. Šperk ako darček pre dcéru môžete zvoliť napríklad pri príležitosti jej okrúhlych narodenín, dovŕšenia plnoletosti, promócií či svadobného dňa.

Symboly lásky, rodiny a osobné symboly

Pri výbere darčeka Pandora pre dcéru môžete popustiť uzdu fantázii. Výnimočné udalosti ako promócie či svadba si samozrejme žiadajú aj jedinečný darček. Odporúčame vám zvoliť náhrdelník, náušnice, náramok alebo prsteň. Vhodné sú symboly lásky ako srdce či nekonečno, ale aj rodinnej súdržnosti ako rodostrom či „Family“ prívesky Pandora. Vybrať môžete aj elegantne pôsobiaci náramok vykladaný trblietavými zirkónmi. Pri príležitosti narodenín darujte niečo jednoduchšie ako koráliky s tematikou lásky, cestovania, záľub, ale vedľa nestúpite ani kvetinovými a inými prírodnými motívmi.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ

5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Šperk ako darček k MDŽ vám pomôže vyjadriť osobné posolstvo alebo prianie obdarovanej. Väčšina žien ocení zážitky, módne doplnky či hodinky. Vhodnou voľbou pre praktickú

Scroll to Top