Tieto pozlátené náušnice si vás ihneď získajú!

Toto je náš výber pozlátených náušníc
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Zlátenie šperkov je postup známy dlhé desaťročia. Zatiaľ čo v minulosti šlo najmä o záležitosť v rámci zušľachťovania rôznych rituálnych predmetov, dnes sa šperky vo veľkom zlátia v módnom priemysle. V súvislosti s tým sme vybrali pozlátené náušnice, ktoré si vás ihneď získajú. Avšak, ešte predtým, ako na ne upriamime našu pozornosť, si povieme čo-to o zlátení náušníc vo všeobecnosti.

Strieborné pozlátené náušnice

Keď hovoríme o pozlátených náušniciach, prípadne iných módnych doplnkoch z dielní renomovaných fashion výrobcov, väčšinou ide o šperky zo striebra, na ktorých povrchoch je nanesená tenká vrstva zlata. Vďaka tomu pripomína šperk skutočné zlato, pričom pôsobí luxusným dojmom. Samozrejme, takto upravený doplnok nezíska automaticky vlastnosti a odolnosť zlata. Udržanie jeho farebnej stálosti sa tak s rýdzim zlatom nedá porovnávať. Na druhej strane, o to viac poteší jeho cenovka, ktorá je podstatne nižšia ako pri zlatých šperkoch. Vo všeobecnosti však platí, že aj pozlátené náušnice a ďalšie iné šperky vám môžu vydržať dlhú dobu, ak si budete na ne dávať patričný pozor.

Zaujímavosť: Samotný proces zlátenia šperkov je možné vykonať viacerými spôsobmi – napríklad v ohni, plátovaním, naparovaním či galvanicky.

TOP pozlátené náušnice, ktoré si vás získajú!

Pri prezeraní dámskych náušníc, ktoré sú aktuálne na trhu, sme dospeli k záveru, že jedny z najkrajších pozlátených modelov má vo svojom portfóliu spoločnosť Michael Kors. Popravde, ani nás to veľmi neprekvapilo. Táto známa fashion značka totižto zameriava svoju výrobu najmä na cenovo dostupné dámske šperky. Mimoriadne vydarené pozlátené náušnice, dokonca tiež v prevedení ružového zlata, sme však našli aj v ponuke talianskej spoločnosti Emporio Armani.

Pozlátené náušnice – kruhy

Tieto malé napichovacie kruhy, pozlátené náušnice Michael Kors MKC1247AN710, zaujmú okrem super cenovky aj drobným prevedením, ktoré v sene snúbi prvky elegancie aj luxusu. Kým elegantnosť pramení najmä z okrasných kamienkov umiestnených po celom obvode náušníc, za luxusný dojem môže práve tenká vrstva zlata na striebornom materiáli. Samozrejme, nechýba ani ikonické logo MK, kvôli ktorému by sme tento model odporučili aj na každodenné voľnočasové nosenie.

Polkruhové náušnice Michael Kors

Rukopis z predošlých náušníc môžete badať aj pri týchto polkruhových náušniciach Michael Kors s produktovým označením MKC1177AN710. Aj v tomto prípade dominuje zlatá farba skombinovaná s okrasnými kamienkami. Tento model je však o čosi väčší. Zatiaľ čo vyššie zmieňované napichovacie kruhy mali priemer 9,3 mm, tak tieto polkruhové náušnice majú veľkosť 12 mm.

Pozlátené náušnice Michael Kors s okrasnými kamienkami

Pozlátené visiace náušnice

V našom zozname nesmú za žiadnych okolností chýbať ani pozlátené visiace náušnice Emporio Armani EG3445221. Povrch tohto nesmierne vydareného modelu je na rozdiel od predošlých dvoch upravený tenkou vrstvou ružového zlata. A musíme uznať, že v kombinácii s ďalšími ružovými a bielymi prvkami to vyzerá skutočne výborne. Ak hľadáte trendový módny doplnok, určite odporúčame tieto náušnice.

Pozlátené náušnice Emporio Armani - visiace

Srdiečkové náušnice Michael Kors

No a na záver sme si nechali priestor na náušnice značky Michael Kors – konkrétne srdiečkový model, ktorý nájdete na trhu pod označením MKC1119AN791. Okrem ružovej povrchovej úpravy im dominujú nahusto uložené okrasné kamienky. Samozrejme, aj v tomto prípade ide o strieborné pozlátené náušnice.

Malé pozlátené náušnice Michael Kors v tvare srdiečka

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Scroll to Top