Prívesky Pandora: 4 najznámejšie edície, ktoré upútajú vašu pozornosť

Značka Pandora má v ponuke aj limitované kolekcie vyrobené v spolupráci s rôznymi značkami
Zdieľaj
LinkedIn

Dánske šperky Pandora si od roku 1982 získali priazeň mnohých žien po celom svete. Okrem najznámejších náramkov, korálikov a príveskov ponúka Pandora aj nádherné náhrdelníky, náušnice či prstene. Zaujímavosťou je, že odhliadnuc od štandardných edícií často uzatvára rôzne spolupráce aj s inými svetovými značkami. V nasledujúcich riadkoch vám preto predstavíme limitované prívesky Pandora, ktoré určite upútajú vašu pozornosť.

Obsah článku

Najžiadanejšie prívesky Pandora

Medzi najžiadanejšie šperky z portfólia Pandora patria prívesky, ktoré sú obľúbené nielen medzi ženami, ale taktiež medzi mužmi. Tí si ich často vyberajú ako darčeky pre svoje milované mamy, sestry alebo priateľky. Vo svete sú šperky Pandora považované za luxusné a módne kúsky. Vyrábajú sa zo šterlingového striebra – z jedinečnej kovovej zmesi pozlátenej 14-karátovým žltým či ružovým zlatom – často s pridaním Murano skla.

Limitované edície príveskov Pandora

Ak chcete milovanú osobu skutočne potešiť, potom by ste mali zvoliť personalizovaný prívesok alebo korálik, ktorý ju bude charakterizovať.

Vedeli ste, že Pandora v posledných rokoch uzatvára rôzne spolupráce so svetovými značkami? A práve to vám výber rozhodne uľahčí.

Ak viete, že vaša milovaná osoba zbožňuje čarodejnícky svet Harryho Pottera či filmy spoločnosti Marvel, potom siahnite po prívesku alebo koráliku z týchto kolekcií. Toto sú najznámejšie edície Pandora, ktorým sa oplatí venovať pozornosť.

Dych berúca edícia Pandora a Marvel Collection

Pandora spojila svoje sily so spoločnosťou Marvel a vytvorila limitovanú edíciu inšpirovanú šiestimi hlavnými postavami a hrdinami Avengers. Ide skutočne o jedinečnú spoluprácu, ktorou Pandora poteší najmä fanúšikov Marvel. Okrem hlavných postáv, ako napríklad Hulk, Iron Man, Black Panther či Black Widow nechýba medzi príveskami ani Thorovo kladivo, Thanosova rukavica s kameňmi nekonečna či štíť Kapitána Ameriky. Túto detailne prepracovaná kolekciu tvorí 11 príveskov. Určite je teda z čoho vyberať.

Vedeli ste, že edícia Pandora a Marvel Collection bola celosvetovo uvedená na trh 17. februára 2022?

Čarovná edícia Pandora a Harry Potter

Pandora myslí aj na fanúšikov čarodejníckeho sveta Harryho Pottera. Už v roku 2019 bola vytvorená prvá spolupráca s Warner Bros a Harry Potter a opätovne bola uskutočnená aj v roku 2020. Tieto edície obsahujú nádherné prepracované prívesky hlavných postáv a celého čarodejníckeho sveta a tiež úžasné korálky Pandora v tvare zlatej strely, ktorá je pre filmovú sériu Harry Potter ikonická a veľmi podstatná.

Čo sa týka druhej kolekcie z roku 2020, tú tvorí šesť krásnych príveskov a korálikov, ktoré zobrazujú sovu Hedvigu, triediaci klobúk, list z Rokfortu, symbol Darov smrti, strieborné okuliare Harryho Pottera, Nimbus 2000 či jedinečnú jazvu Harryho Pottera.  

Vedeli ste, že prívesok Dary Smrti je bestsellerom edície Pandora a Harry Potter?

Prívesky Pandora x Harry Potter
Zdroj: https://www.pandora.net/

Rozprávková edícia Pandora a Disney

Okrem tradičných postáv ako Mickey a Minnie Mouse tvoria túto edíciu rôzne iné charakteristické postavičky z Disneyho sveta. Stretnúť sa tak môžete s postavou Káčer Donald, Peter Pan, Pluto či Pinocchio, prípadne s princeznami (Šípová Ruženka, Popoluška, Snehulienka) alebo s Toy Story. Všetky tieto prívesky a korálky Pandora z edície Disney sú farebné a žiarivé – ako celý Disneyho svet.

Vedeli ste, že prvá spolupráca medzi Pandorou a Disney bola už v roku 2018, a to v kolekcii Disney Parks Summer?

Kolekcia príveskov Pandora x Disney

Vesmírna edícia Pandora a Star Wars

Túto kolekciu tvoria najmä prívesky Pandora s podobizňou ikonických postáv zo sveta Star Wars (napr. Darth Vader, Baby Yoda, princezná Leia Organa či Chewbacca). Nesmieme však zabudnúť ani na svetelné meče či jedinečné logo Star Wars v precíznom prevedení.

Prívesky Pandora x Star Wars

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore