Vybrali sme šperkové sety, ktorými nepohrdne snáď žiadna dáma

Vyberáme pôsobivé šperkové sety
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Predpokladáme, že len máloktorá žena by pohrdla pekný šperkom. Vkusne zvolené módne doplnky totižto môžu nielenže prekrásne dotvoriť hoci aj každodenný outfit, ale ešte k tomu dokážu aj citlivo poukázať na nežnosť a ženskosť svojej nositeľky. Dokonca, niektorými kúskami vedia dámy aj vyjadrovať svoje pocity. Ako stvorené na to sú napríklad aj šperkové sety.

Prečo práve šperkové sety?

Dámske šperky sa dajú v súčasnosti bez akýchkoľvek okolkov zohnať aj samostatne. Na trhu si môžete vyberať z modelov mnohých výrobcov. Pravdou však je, že v určitých prípadoch vás môže od kúpy odradiť cena jednotlivých kúskov. A práve preto vyzdvihujeme takzvané šperkové sety.

Sety šperkov zvyknú kombinovať 2 či viaceré modely módnych doplnkov (náhrdelník, náramok, náušnice) rovnakého dizajnu. Ich hlavnou devízou býva výhodnejšia cena. Jednoducho povedané, za šperkový set zaplatíte spravidla menej ako za rovnaký počet identických, samostatne zakúpených, šperkov.

Vybrali sme najkrajšie šperkové sety

Aby sme vám ušetrili váš drahocenný čas, vybrali sme za vás najkrajšie šperkové sety dostupné k zakúpeniu z pohodlia domova. Náš výber sme podmienili viacerým podstatným parametrom, akými sú napríklad:

  • atraktívny dizajn
  • trendové farebné prevedenie
  • výhodná cena

Nájdete medzi nasledujúcimi módnymi doplnkami taký set šperkov, aký hľadáte?

Šperkový set Emporio Armani

Náš zoznam začíname setom z portfólia spoločnosti, ktorá sa obvykle prezentuje produktmi s rukopisom talianskej elegancie. Áno, máme na mysli značku Emporio Armani. Konkrétne smerujeme k šperkovému setu s produktovým označením EG3416221. Skladá sa z náhrdelníku a náušníc, ktoré najviac lákajú svojím decentným prevedením. Dôležitú úlohu zohráva v tomto sete kombinácia trendovej ružovej farby a všeobecne obľúbených srdiečok.

Šperkové sety má v portfóliu aj značka Emporio Armani

Šperkový set Guess

Rovnakým zložením, teda náhrdelník + náušnice, zaujme aj šperkový set Guess s produktovým označením GEJUBT01043. Na rozdiel od toho predošlého, ktorý je zo striebra, je tento set vyrobený z nerezovej ocele. To sa, prirodzene, odzrkadľuje aj na jeho prívetivejšej cenovke.

Šperkový set Guess GEJUBT01043

Set šperkov Emily Westwood

Z nerezovej ocele je vyrobený aj set šperkov Emily Westwood, ktorý má na trhu označenie WS016S. V porovnaní s vyššie zmieňovanými setmi v ňom však nečakajte náhrdelník. Táto súprava totižto obsahuje minimalistický náramok striebornej farby s rovnako jednoduchými náušnicami.

Emily Westwood WS016S

Šperkový set Michael Kors

No a štvrtý set, ktorý si vyslúžil miesto v našom zozname, je šperkový set Michael Kors MKC1130AN791. Spolu s ním sa zároveň vraciame k prvým dvom setom, ktoré sme spomínali o čosi vyššie. Súčasťou jeho balenia je totižto náhrdelník s náušnicami. Keď by sme si porovnali túto súpravu so všetkými ostatnými, ktoré sme zaradili do nášho výberu, pravdepodobne by sme ju označili za dizajnovo najatraktívnejšiu. Na druhej strane, ako sa hovorí – sto ľudí, sto chutí.

Šperkový set Michael Kors

Odporúčanie na záver – šperkové sety ako darčeky

Samozrejme, podobnými módnymi doplnkami sa môžete kedykoľvek, len tak, odmeniť. My vám však odporúčame, aby ste set šperkov použili ako darček pre blízku osobu. Bez ohľadu na to, či bude určený priateľke, manželke, matke, dcére či sestre, ním dokážete perfektne vyjadriť aj tie najhlbšie city. Ak sa budete teda počas roka zamýšľať nad narodeninovými či vianočnými darčekmi, prípadne inými, nezabudnite si spomenúť na šperkové sety.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ

5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Šperk ako darček k MDŽ vám pomôže vyjadriť osobné posolstvo alebo prianie obdarovanej. Väčšina žien ocení zážitky, módne doplnky či hodinky. Vhodnou voľbou pre praktickú

Scroll to Top