Zo šperkovnice celebrít: Aké značky šperkov nosia súčasné hviezdy

Chcete vedieť aké značky šperkov nosia celebrity?
Zdieľaj
LinkedIn

Slávne osobnosti dnes ovplyvňujú fashion scénu vrátane street style módy viac ako kedykoľvek predtým. V čase sociálnych sietí sa aj z neznámej značky v priebehu noci stane horúci trend. Stačí, ak ju prezdieľa niektorá zo súčasných celebrít typu Kendall Jenner či Kim Kardashian. Zaujímalo by vás, čo majú slávne osobnosti vo svojich súkromných šperkovniciach? Možno vás prekvapíme, ale nie sú to len luxusné dizajnérske kúsky, s ktorými sa prezentujú na červenom koberci. Poďme sa spolu pozrieť na najobľúbenejšie značky šperkov súčasných hviezd.

Obsah článku

Náramky Cartier

Luxusný francúzsky módny dom svetového mena nie je v rebríčku najobľúbenejších značiek šperkov slávnych osobností žiadnym prekvapením. Mimoriadnej priazni sa medzi celebritami teší najmä ikonický náramok Cartier Love. Hoci nejde o žiadnu novinku – náramok je na trhu už od roku 1969 – býva označovaný aj ako „symbol nového tisícročia“. Šperk večnej lásky, ktorý sa tradične zamyká skrutkovačom, zdobí zápästie Kylie Jenner, Elizabeth Taylor, Angeliny Jolie, Kanye West či Jennifer Aniston.

Luxusné šperky Bvlgari

Šperky a hodinky Bvlgari

Taliansku módnu značku, ktorá je synonymom luxusu, si obľúbili viaceré súčasné hviezdy. Bvlgari imponuje výnimočne originálnym moderným štýlom s prvkami rímskeho a gréckeho klasicizmu. Mimoriadne obľúbené sú slávne hodinky Bvlgari Serpenti, ktoré obopínajú zápästie ako had. Pravdepodobne aj preto si ich obľúbila Elizabeth Taylor, ktorá žala slávu ako úchvatná Kleopatra. Ashley Olsen ich vraj nosí hneď niekoľko na jednom zápästí.

Náramky Hermés

Francúzska módna značka, ktorá sa pôvodne preslávila ako výrobca hodvábnych šatiek a dokonalých kabeliek, sa so svojimi luxusnými šperkmi dostala aj do celebritných kruhov. Hviezdnej popularite sa tešia najmä dámske náramky Hermés, ktoré sú v ponuke v rôznych prevedeniach čo do výberu drahého kovu až po vzory a farby. Vo svojej šperkovnici má takýto kúsok napríklad Victoria Beckham či Eva Longoria.

Náušnice Chanel

Pravdepodobne najslávnejšia módna značka všetkých čias, ktorej zakladateľkou je sama módna ikona Coco Chanel, prirodzene nesmie chýbať ani v šperkovniciach slávnych osobností súčasnosti. Najčastejšie sa na verejnosti nechávajú vidieť s ikonickými náušnicami v podobe cvočkov s logom značky. Už samotné logo Chanel je tak obľúbené, že náušnice nepotrebujú žiadne výnimočné zdobenie, aby zaujali v tých najvyšších kruhoch. Vo svojej kolekcii šperkov ich má Kim Kardashian, Beyoncé, Pris Hilton aj Blake Lively.

Cenovo dostupná značka šperkov Jenny Bird

Zatiaľ čo vyššie menované klenotnícke a módne domy nie sú v šperkovniciach celebrít veľkým prekvapením, Jenny Bird medzi nimi vyniká ako mladá, cenovo dostupná značka šperkov. Vznikla v roku 2010 ako dielo nadšenej Kanaďanky, ktorá jej prepožičala svoje meno. Ľahké elegantné kúsky, ktorých ceny sa pohybujú v dvoj- maximálne troj-ciferných sumách, má vo svojej šperkovnici Taylor Swift, Hailey Bieber či Kylie Jenner. Medzi celebritami sú mimoriadne populárne dámske náušnice Jenny Bird.

Trvalo udržateľné šperky Monica Vinader

Nielen za veľkou mlákou majú ambiciózne šperkárske značky. Monica Vinader je britská spoločnosť pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá ju spustila v roku 2008. Svoje produkty prezentuje ako „každodenné šperky, v ktorých sa budete cítiť dobre“. Monica Vinader si zakladá nielen na cenovej dostupnosti, ale aj na trvalo udržateľnej výrobe. Používa recyklované zlato a mincové striebro, navrhuje a vyrába šperky, ktoré obstoja v skúške časom. Pravdepodobne pre jej filozofiu, ale iste aj pre vkusný  nadčasový dizajn je veľkým fanúšikom týchto šperkov aj Kate Middleton, Meghan Markle či Jennifer Lopez. V radoch slávnych sú veľmi obľúbené najmä dámske náramky Monica Vinader.

Šperky Pandora

Značka šperkov, ktorú pravdepodobne netreba nijako predstavovať. Spomeňme len, že tento dánsky klenotník Pandora ponúka nadčasové, variabilné, štýlové a cenovo dostupné šperky, z ktorých najpopulárnejšie sú bezpochyby kúzelné náramky s korálikmi a príveskami. Kúsky, ktoré možno máte vo svojej šperkovnici aj vy, učarovali Olivii Rodrigo, Jennifer Lawrence či Selene Gomez.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore