Cenovo dostupné značky bižutérie: Šperky, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz

Značka bižutérie, ktorá nezruinuje váš budget - Victoria Walls
Zdieľaj
LinkedIn

Diamanty sú najlepším priateľom ženy, ale nie peňaženky. Našťastie pre všetkých milovníkov šperkov a bižutérie, existujú aj značky, ktoré na svojich cenovkách uvádzajú maximálne dvojciferné sumy a nešetria pritom štýlom ani kvalitou. Nemusíte míňať veľa peňazí, aby ste urobili vkusnú bodku za svojím outfitom. Predstavujeme vám cenovo dostupné značky, ktorých lacná bižutéria s vami vydrží viac než len jednu noc.

Obsah článku

Lacná bižutéria Victoria Walls

Je inšpirovaná štýlovými a sebavedomými Newyorčankami. Moderná bižutéria Victoria Walls sa zrodila práve v metropole americkej módy, v New Yorku. Jednotlivé kúsky vynikajú vydareným subtílnym a súčasným dizajnom aj veľmi slušnou kvalitou. Vyrábajú sa prevažne z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je zárukou dlhej životnosti.

Nákup, ktorý vám zlepší náladu aj štýl, vás nemusí stáť viac ako 20 eur. Také sú ceny v katalógoch Victoria Walls. V ponuke nájdete náušnice, náramky, náhrdelníky aj originálne sety.

Cenovo dostupná bižutéria Christian Lacroix

Christian Lacroix je francúzsky módny dom, ktorému prepustil meno jeho zakladateľ, módny návrhár Christian Marie Marc Lacroix. Produkty tejto značky sa vyznačujú kombináciou luxusu a bezstarostnosti aj silným zmyslom pre farby a miešanie vzorov. Šperky Lacroix tvoria len časť ponuky módneho domu. V katalógoch nájdete aj konfekciu, kabelky, topánky, okuliare, šatky a parfumy.

Rovnako ako návrhy oblečenia, tak aj bižutéria tejto značky je veľmi štýlová a všestranná. V portfóliu sa objavujú najmä náušnice, náhrdelníky a náramky. Ceny sa pohybujú v desiatkach eur.

Priaznivé ceny v katalógoch Cluse

Ak máte chuť vniesť do vašich outfitov závan francúzskej elegancie, lacná bižutéria Cluse je tá správna voľba. Hoci ide o holandskú módnu značku, vyznačuje sa silnou vášňou pre parížsky spôsob života. V jej katalógoch nájdete sofistikované minimalistické kúsky aj odvážne vyhlásenia. Popri šperkoch vychádzajú pod značkou Cluse aj módne hodinky či vkusné ruksaky.

V katalógoch cenovo dostupnej bižutérie Cluse sa objavujú náušnice, náhrdelníky, náramky, prstene aj vkusné sety bižutérie. Ceny sa pohybujú v dvojciferných sumách a spravidla nepresahujú 40 eur.

Menej známa značka dostupnej bižutérie - Emily Westwood

Lacná bižutéria Emily Westwood

Milujete moderný švédsky dizajn? Potom budete milovať aj šperky a bižutériu Emily Westwood. Populárna švédska značka stavia na minimalizme a prírodných motívoch. Zaoberá sa výrobou hodiniek a šperkov vo veľmi prívetivých cenách. V dizajnových prevedeniach sa často objavujú inšpirácie z prírody ako listy, kvety aj samotné vtáčie logo značky.

Emily Westwood je k svojim zákazníčkam naozaj priateľská. Napriek tomu, že jej šperky sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele, ceny začínajú na jednociferných sumách a len výnimočne presahujú hranicu 50 eur.

Známa móda značka Esprit produkuje aj cenovo dostupné šperky

Cenovo dostupné šperky Esprit

Značka Esprit je svieža, nápaditá a zábavná. Primárne je určená mladým ľuďom, ktorí sledujú módne trendy a chcú byť IN. Okrem šperkov nájdete v jej portfóliu aj hodinky, oblečenie, obuv a parfumy. Esprit sa zrodila v slnečnej Kalifornii, čo sa odráža aj v jej dizajnoch. Jej kúsky sú jemné a decentné, pričom vynikajú rôznymi farebnými odtieňmi, okrasnými prvkami a nápaditými tvarmi.

Lacná bižutéria Esprit zahŕňa rôzne druhy náušníc, prstene, náramky aj dámske náhrdelníky. Materiálové zloženie býva rozmanité. Výrobca využíva primárne kvalitnú oceľ, v niektorých prípadoch s pozlátením, ale ponúka aj strieborné šperky. Ceny sa pohybujú v desiatkach eur.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Scroll to Top