5 inšpiratívnych tipov na darček k MDŽ

Toto sú naše tipy na darčeky k MDŽ
Zdieľaj
LinkedIn

Medzinárodný deň žien je už tradične spojený s oslavou výnimočnosti a neopomenuteľnej hodnoty nežnejšej polovice ľudskej populácie. Súčasne je to aj jedinečná príležitosť vyjadriť úctu, obdiv a lásku ženám vo vašom živote. Či je to manželka, mama, babka, sestra alebo priateľka, vďaka pozornosti, ktorú jej v tento deň venujete, sa bude cítiť výnimočná, cenená a obdivovaná. Urobte to originálnym spôsobom, dajte jej darček k MDŽ, ktorý bude oslavou jej individuality a vnútorného svetla. Pripravili sme pre vás 7 inšpiratívnych tipov, ktoré vás prevedú za hranice všednosti.

Obsah článku

1. Povedzte to šperkom

Šperky v sebe nesú kombináciu mimoriadnej hodnoty, nadčasovej elegancie a príchute luxusu. Vhodne zvolený šperk vždy evokuje pocity výnimočnosti, napovedá ocenenie a obdiv. Ak si dáte na jeho výbere navyše záležať a prispôsobíte ho osobnosti alebo jedinečnému príbehu obdarovanej, zaručene ju potešíte.

Šperkom Pandora oceníte jej jedinečnú osobnosť

Vážite si ju, pretože je originálna, inteligentná a vtipná? Páči sa vám na nej, že je skvelá mama, miluje prírodu, zvieratá, kvety? Prípadne jej túžite povedať, že ona je ženou vášho srdca, základom vašej rodiny, vaším šťastím? To všetko a a ešte oveľa viac vám pomôžu vyjadriť originálne náramky a prívesky Pandora. V ponuke šperkov tejto značky nájdete všetko od symbolov lásky a rodiny, cez prírodné motívy až po štvorlístky, písmená či obľúbené filmové postavičky.

Perlami vyjadríte uznanie

Perly sú elegantné, sofistikované a vždy krásne. Ak sú práve toto hodnoty, ktoré chcete darčekom k MDŽ vyzdvihnúť, obdarujte ju vkusným perlovým náhrdelníkom, prípadne náramkom. Veľmi nežne a pritom elegantne pôsobia aj náušnice s perlami, prípadne prívesok so vsadenou perličkou. Elegantný a nadčasový šperk ako darček zahrá na strunu väčšine žien.

Výrazným šperkom vyzdvihnete jej odvahu a silu

Je silná, emancipovaná, nebojí sa zaujať a byť v ohnisku pozornosti? Nerada kráča v dave, radšej sama určuje smer a zadáva trendy? Oceňte túto jej silu a odvahu vhodne zvoleným výrazným šperkom. Môžete zvoliť masívnejší náhrdelník, staviť na farebnosť alebo jedinečný štýl. Na mieste môže byť aj veľký prsteň so vsadeným farebným kameňom alebo originálna brošňa. Inšpirovať sa môžete nechať napríklad ponukou šperkov Emporio Armani alebo v kolekciách Rosefield.

Potešte na Medzinárodný deň žien originálnym darčekom

2. Stavte na hodnotu: Darujte jej hodinky

Hodinky vždy predstavovali seriózny a hodnotný darček. Nie je nijakou náhodou, že sa zvyknú odovzdávať pri príležitosti športových, študijných či pracovných úspechov. Hodinky ako darček k MDŽ hovoria, že si skutočne vážite jej miesto vo vašom živote, čas, ktorý vám venuje, že každá minúta strávená s ňou je pre vás mimoriadne cenná. V závislosti od jej preferencií môžete staviť na klasické elegantné hodinky s kovovým náramkom napríklad z dielne Festina, luxusnejší model Invicta alebo Guess so vsadenými kryštálmi, prípadne na odolné športové hodinky napríklad z dámskej kolekcie Casio Baby – G.

3. Vyberte pre ňu zážitok, na ktorý nezabudne

Má rada adrenalín, domácu papučovú pohodu v príjemnej atmosfére, dobré jedlo, kultúru alebo sa radšej nechá rozmaznávať? Doprajte jej ako darček k MDŽ zážitok presne podľa jej preferencií. Môže to byť čokoľvek od zoskoku padákom, cez doma pripravenú večeru pri sviečkach, až po návštevu divadla alebo pobyt v najlepšom wellness-e. Ukážte jej, že viete, čo má rada a doprajte jej darček, na ktorý nezabudne.

Užitočný tip: Ak sa rozhodnete pre zážitok ako darček k MDŽ, určite za ňou nechoďte s prázdnymi rukami. Kvet je v tomto prípade viac než na mieste.

4. Módny doplnok, ktorým oceníte jej individualitu

Chystáte sa obdarovať módnu maniačku? Ženy sa väčšinou rady dobre obliekajú a ešte radšej dobre vyzerajú. Vyberať jej oblečenie je však nad sily každého muža. Nesprávne zvolenou veľkosťou si navyše môžete poriadne skomplikovať deň. Držte sa preto v bezpečnej zóne a vyberajte módne doplnky. Dokážete, že poznáte jej vkus a nestúpite pritom vedľa. Vhodným darčekom môže byť kabelka, šatka na krk v jej obľúbenom odtieni, šál alebo vkusná bižutéria.

5. Oceňte jej intelekt: Kurz alebo kniha ako darček k MDŽ

Niektoré dámy by možno otrávene pregúľali očami, ale ak máte vo svojom okolí intelektuálku, zaručene nadšene zatlieska. Darček k MDŽ môže mať aj takúto netradičnú podobu. V závislosti od preferencií obdarovanej zvoľte akékoľvek zameranie od kurzu varenia až po jazykové, umelecké či manažérske školenie. Podobné je to aj s knihami. Zatiaľ čo niektoré ženy potešíte beletriou, iné ocenia sci-fi, dobrú detektívku alebo kvalitnú odbornú literatúru zo sféry, v ktorej sa pohybujú. Tieto dámy bývajú zväčša veľmi praktické, takže nežnou drobnôstkou či módou u nich nezabodujete.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore