Náramky Thomas Sabo – dôraz na detail a individualitu

Náramky Thomas Sabo vás očaria svojou originálosťou a kvalitným spracovaním
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Písal sa rok 1984 a do povedomia verejnosti sa pomaličky začala dostávať nová značka na priemyselno-módnej scéne – Thomas Sabo. No a s odstupom času nemôžeme nič iné, len konštatovať, že sa ju podarilo napísať skutočne kvalitne a precízne. Teda presne takým spôsobom, akým sa vyrábajú aj náramky Thomas Sabo, resp. ďalšie sympatické kúsky z portfólia tejto spoločnosti.

Záber na predajňu Thomas Sabo
Zdroj: depositphotos.com

Z histórie nemeckej značky Thomas Sabo

Ako už možno tušíte, názov spoločnosti Thomas Sabo je odvodený od jej hlavného zakladateľa s rovnakým menom. A aj keď sa táto nemecká značka založená v roku 1984 spočiatku zviditeľňovala predovšetkým v domácom prostredí, postupne sa jej podarilo preraziť aj ďaleko za hranicami. Svoj nepatrný podiel na tom mali mimoriadne úspešné kolekcie Charm Club a Sterling Silver. Nemožno však opomenúť ani ďalšie dva dôležité míľniky:

  • rok 2009 – zaradenie hodiniek Thomas Sabo do ponuky spoločnosti
  • roky 2013 a 2014 – počiatky používania žltého, ružového a bieleho zlata na produktoch Thomas Sabo

Zaujímavosť: Vedeli ste, že značka Thomas Sabo, ktorá bola založená v nemeckom meste Lauf an der Pegnitz, sa krátko po svojom zrode sústredila najmä na dovážanie šperkov z Ázie? Prelom nastal až v 90. rokoch minulého storočia, kedy podnikateľ Thomas Sabo spoznal Susanne Kölbli. Spolu s touto grafickou dizajnérkou a módnou návrhárkou sa začali zameriavať na produkciu svojich vlastných strieborných šperkov. Je nutné podotknúť, že šlo o precíznu ručnú výrobu, ktorá dodnes predstavuje akési základné stavebné kamene celej značky.

Náramky Thomas Sabo

V ponuke nemeckej značky Thomas Sabo nájdete mnoho fantasticky vyzerajúcich šperkov. Spomenúť môžeme také módne doplnky, akými sú napríklad nielen vyššie zmieňované náramkové hodinky, ale rovnako aj náhrdelníky, náušnice či korálky.

Pozornosť spokojných zákazníkov spomínanej značky a zároveň aj zvedavých očí širokej verejnosti však vzbudzujú najmä náramky Thomas Sabo. Tak ako celá značka, aj jej náramky totižto kladú nemalý dôraz na detail a individualitu.

Prečo sa teda rozhodnúť práve pre náramky Thomas Sabo?

  • Je z nich cítiť veľký dôraz kladený na detail a individualitu.
  • Každý z náramkov Thomas Sabo má svoje jedinečné vlastnosti a črty.
  • Ide o módne doplnky, ktoré môžu nielen potešiť a fascinovať svojho majiteľa, ale zároveň ho aj inšpirovať.
Značka Thomas Sabo produkuje v súčasnosti široké spektrum výrobkov
Zdroj: depositphotos.com

Vybrali sme pre vás

Ako dôkaz, že popularita značky Thomas Sabo neplynie len z jej originálnych náramkov, posunieme do popredia aj iné šperky z portfólia tejto nemeckej spoločnosti. Konkrétne narážame na korálky. Keď by ste si prezreli širšiu ponuku šperkov Thomas Sabo, zistili by ste, že práve korálky v nej hrajú rôznymi pestrými farbami. Príkladom sú odtiene obľúbenej ružovej, atraktívnej červenej či odvážnejšej fialovej alebo zelenej.

Náš tip: Našou voľbou je však korálka Thomas Sabo s produktovým označením K0147-051-14, ktorá spĺňa snáď všetky predpoklady na to, aby vás zaujal svojím elegantným celostrieborným prevedením. Pozor, podotýkame, že ide o kvalitný kúsok zo striebra, z ktorého sú vyrábané aj mnohé náramky Thomas Sabo. Vzhľadom na to môžete rátať s jeho pohodlnou a jednoduchou údržbou.

Titulná fotka: thomassabo.com

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore