Pandora na Valentína: Pripravte sa na sviatok zaľúbených

Pandora ako darček na Valentína
Zdieľaj
LinkedIn

Obdarovávanie k sviatku zaľúbených nevyhnutne patrí. Čokolády, plyšové srdiečka a Valentínky sa stali klišé, je čas prejsť k osobnejším a luxusnejším darčekom. Správne zvolená pozornosť bude vyjadrením vašej lásky, náklonnosti, romantiky, ale aj trvalosti vzájomného vzťahu. Nič tak nerezonuje s týmito hodnotami ako osobné a originálne šperky. Dnes vám ukážeme, prečo môže byť kúsok z katalógu Pandora na Valentína tou najlepšou voľbou a inšpirujeme vás naším valentínskym výberom.

Obsah článku

Pandora na Valentína: 6 dôvodov, prečo vyberať darček práve z dánskej šperkárskej dielne

Zabudnite na spodnú bielizeň Victoria՛s Secret aj na flakóny Chanel N˚5, tohtoročný sviatok zaľúbených patrí krásnym šperkom. Buďte originálny, ohromte ju a pripravte jej nezabudnuteľnú oslavu vašej lásky. Prečo práve s Pandorou?

Pretože Pandoru pozná

Pandora je dánska značka šperkov, ktorú netreba žiadnej žene zvlášť predstavovať. Ide o šperkársky dom svetového mena, obsadzujúci popredné miesta na trhu a lámuci rekordy popularity. Dostať Pandoru je oveľa zvučnejšie a pompéznejšie ako dostať tuctový šperk z pultu klenotníctva.

Pretože Pandora je osobná

Len málo šperkárskych značiek ponúka originalitu, hravosť a pritom možnosť vytvoriť si svoj osobný, neopakovateľný príbeh. Pandora v tomto smere kraľuje. Jej šperky oslovujú a núkajú možnosť sebaprezentácie. Vytvárajú dokonalú príležitosť pre vyjadrenie vašich citov, lásky, ale aj obdivu jedinečnosti a individuality vašej partnerky.

Pretože Pandora ponúka široký výber

V katalógoch Pandora nájdete všetky druhy šperkov počnúc populárnymi náramkami, korálikmi a príveskami, cez náhrdelníky a náušnice až po originálne prstene. Zvoliť môžete výraznejšie, hravé kúsky Pandora rôznych motívov, tvarov a farieb alebo sa môžete držať jednoduchosti a jemnosti. Pandora zachádza aj do luxusnejších a výnimočnejších variácií, výber je len na vás a na preferenciách vašej polovičky. Samozrejmosťou je ponuka kovov rôznych farieb od striebra, cez oxidované striebro, honosnejšie pôsobiace pozlátené šperky až po trendy kúsky s povrchovou úpravou ružového zlata.

Pretože Pandora je kvalitná

Šperky Pandora sú vyrábané zo striebra, 14- alebo 18-karátového zlata. Jednotlivé kúsky sú ručne dokončované a do detailov prepracované. Do šperkov výrobca vsádza prírodné kamene, polodrahokamy, zirkóny, muránske sklo alebo kultivované perly. Pri správnej starostlivosti o šperky je Pandora zárukou dlhej životnosti až trvalosti.

Pretože Pandora je dostupná

Výber šperkov Pandora je široký aj z pohľadu cenových relácií. Vo všeobecnosti je Pandora považovaná za cenovo dobre dostupnú značku, do ktorej sa vám pri príležitosti Valentína rozhodne oplatí investovať. Väčšina cenoviek sa pohybuje v dvojciferných, výnimočne v trojciferných sumách. Pandora predstavuje luxus, ktorý nezruinuje váš rozpočet.

Pretože Pandoru môže nosiť každý deň

Darovať Pandoru na Valentína znamená darovať partnerke šperk, ktorý jej bude denne pripomínať nielen prekrásny valentínsky večer, ale aj vašu lásku. Kúsky Pandora sú vhodné na každodenné nosenie do práce, na voľný čas i do spoločnosti. Darček na Valentína z katalógu Pandora nie je z tých, ktoré odloží do šperkovnice a vyberie len pri výnimočných príležitostiach. Tento šperk ju bude sprevádzať všednými dňami, jedinečnými okamihmi aj tými najväčšími životnými výzvami, rovnako ako vaša láska.

Pretože Pandora ponúka symboliku

Pandorou dokážete povedať naozaj všetko. Máte predstavu tradičného vyjadrenia lásky a romantiky? Vyberte šperk so srdiečkom alebo so vzájomne prepletenými srdcami. Chcete jej povedať o večnosti vášho puta? Vyberte kúsok so symbolom nekonečna. Túžite vyjadriť, že je vaším šťastím, ktorého sa nevzdáte? Darujte jej šperk Pandora so štvorlístkom alebo podkovou. Máte už spoločnú rodinu, ktorej je ona srdcom alebo si ju plánujete založiť? Môžete zvoliť kúsky so stromom života alebo s rodinnou tematikou. Budete ju celý život chrániť a spoľahlivo stáť po jej boku? Vyberte symbol anjela alebo anjelských krídel.

Naše inšpirácie: Šperky Pandora na Valentína

  • Pandora náramok Moments s dekoratívnym zapínaním v tvare srdca 599539C00-18
  • Pandora náušnice Signature s kubickými zirkónmi a srdiečkami 286318CZ
  • Pandora prívesok Moments zámok a kľúč 760088C01
  • Pandora dvojitý prívesok Moments Yin-Yang 780098C01
  • Pandora prívesok Moments Family 791728CZ

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore