Vyznajte jej lásku bez slov: Tipy na najlepší valentínsky darček pre ženu

Vyjadrite lásku bez slov - poradíme vám aký valentínsky darček pre ženu vybrať
Zdieľaj
LinkedIn

V Brazílii je sviatkom zaľúbených 12. jún. V Japonsku sú na Valentína obdarovávaní len muži. Dámy si musia počkať na 14. marec. V Dánsku zas posielajú ženám tajní ctitelia veršované Valentínky. Obdarovaná potom musí do Veľkej noci uhádnuť meno svojho nápadníka. A čo vy? Už ste vymysleli, ako tento rok prekvapíte vašu polovičku? Nezabúdajte, že valentínsky darček pre ženu by mal niesť istý osobný odkaz. Pridajte štipku originality, ale vyvarujte sa gýčovým nepotrebnostiam. Točí sa vám z toho hlava? Hádžeme vám záchranné koleso v podobe niekoľkých zaujímavých tipov.

Užitočný tip hneď na úvod: Nech vyberiete čokoľvek, pekne to zabaľte a pridajte obľúbený kvet.

Obsah článku

Valentínske zážitky

Chcete niečo jedinečné? Darujte jej zážitky, ktoré jej už nikdy nikto nevezme. Má rada adrenalín alebo je skôr romantický typ? Dáva prednosť umeniu či športu? Jej záujmy vám pri výbere vhodného valentínskeho darčeka iste napovedia. Ako inšpiráciu máme pre vás niekoľko tipov:

 • tandemový zoskok padákom,
 • vyhliadkový let balónom,
 • výstup na Gerlachovský štít s horským vodcom,
 • romantický wellness pobyt,
 • zájazd do Paríža – mesta lásky,
 • výlet do Banky lásky v Banskej Štiavnici,
 • lístky do divadla,
 • poukaz na masáž.

Šperk ako valentínsky darček pre ženu

Je osobný, trvácny a skutočne romantický. Šperk ako darček priam kričí „mám ťa rád“. Predstavuje preto výbornú voľbu pre príležitosť sviatku zaľúbených. Vyberte si, akým kúskom chcete osloviť srdce vašej vyvolenej.

Šperk je nestárnúcim valentínskym darčekom

Romantická klasika

Symbol srdca je už od nepamäti spájaný s láskou. Ako valentínsky darček pre ženu môžete zvoliť náušnice so srdiečkami, náhrdelník, v ktorom sa snúbia dve prepletené srdcia či vkusný prívesok. Ak nechcete pôsobiť príliš priamočiaro, vyberajte dámske šperky so symbolom nekonečna. Dáte jej tým jasne najavo, že ona je žena, s ktorou vo vašom živote počítate a vaša láska je večná.

Originálne šperky Pandora

Značka Pandora posúva klasické možnosti vyznania lásky šperkom do nových dimenzií. V jej originálnych kolekciách príveskov a korálikov nájdete skutočne rozmanité kúsky. Zoznámili ste sa vo fitnescentre? Darujte jej prívesok srdiečko s činkou. Alebo je žena vášho srdca milovníčkou zvierat? Obdarujte ju príveskom v tvare labky. Možno ju viac poteší korálik symbolizujúci rodinné šťastie či teplo domova. Výber závisí od jej záujmov a charakteru vášho vzťahu. V ponuke šperkov Pandora iste nájdete kúsok, ktorý vás osloví.

Náš tip: Ak vaša milovaná ešte nevlastní náramok Pandora, určite jej k prívesku či koráliku jeden pribaľte. Ako sa bude váš vzťah vyvíjať, obdarujete ju vždy novým príveskom a na jej náramku tak vyskladáte celý príbeh vašej lásky.

Personalizovaný šperk

Keď v pestrej ponuke trhu nenájdete kúsok podľa vašich predstáv, nechajte si ho vyrobiť. Kúpte neutrálny vkusný medailón či náramok a nechajte naň vygravírovať osobný odkaz alebo symbol. Iste ju príjemne prekvapíte.

Náš tip: Na trhu nájdete náramky a náhrdelníky s odkazom v Morseovej abecede. Nenápadne vyzerajúci šperk, ktorého skutočný význam budete poznať len vy dvaja, bude vaším sladkým tajomstvom.

Romantické drobnosti

Darček na Valentína predsa nemusí stáť majetok. Ak si zvyknete navzájom podarovať len nejakú tú valentínsku drobnosť pre potešenie, určite si vyberiete z nasledujúceho zoznamu:

 • komunikačná, spoločenská alebo šteklivá hra pre páry: pre oživenie vzťahu,
 • kozmetický wellness set: pre spoločné chvíle relaxu,
 • masážne oleje s poukazom na masáž od partnera: pre vzájomné rozmaznanie,
 • puzzle z koláže vašich fotografií: pre príjemné spoločné chvíle ničnerobenia,
 • hoya kerrii – sukulent s listami v tvare srdca: pre milovníčku kvetov,
 • maľovanie podľa čísel z vlastných fotografií: pre jej umeleckú dušu,

Klasický alebo originálny? Romantický alebo praktický? Najdôležitejšie je, aby ste valentínsky darček pre ženu vášho života vyberali srdcom.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore