Tipy na vianočné darčeky pre ženy: Darujte šperk, ktorý poteší

S týmito vianočnými darčekmi zabodujete
Zdieľaj
LinkedIn

Pridajte tento rok Vianociam trochu lesku. Nemáme na mysli viac pozlátka na stromčeku ani svetielok za oknami. Vyberte darček, ktorého ligot sa bude odrážať svetielkami v očiach vašej milovanej osoby. Manželka, priateľka, sestra, mama či stará mama, každá žena vášho života sa iste poteší správne zvolenému šperku. Aby bol výber o niečo jednoduchší, pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ženy, ktorými rozhodne zabodujete.

Obsah článku

6 dôvodov, prečo sú šperky ideálne vianočné darčeky pre ženy

  • Šperky sú trvalé. Predstavujú hodnotu, ktorá vydrží mesiace, roky, desaťročia.
  • Šperky sú vzácne. Popri všedných darčekoch ako sú ponožky či kozmetika majú dámske šperky predsa len istý punc výnimočnosti. Pritom vôbec nemusia byť drahé.
  • Šperky vyjadrujú vzťah. Obdarúvame nimi ženy, ktoré sú pre nás nejakým spôsobom výnimočné, jedinečné.
  • Šperky nesú symboliku. Môžete darovať šperk, ktorý je symbolom Vianoc, lásky, večnosti či radosti. Je len na vás, čo chcete povedať svojím darčekom. Šperk to vyjadrí stokrát lepšie ako slová.
  • Ponuka šperkov je široká. Môžete zvoliť šperk podľa jej vkusu a módnych preferencií, ale môžete vybrať aj minimalistický, nadčasový kúsok, ktorý osloví každú ženu. Môžete vybrať z ponuky kvalitnej bižutérie, ktorú využije na každý deň, ale aj z exkluzívnych šperkov, ktoré sa stanú rodinným dedičstvom.
  • Šperk poteší každú ženu. Ak hľadáte vianočný darček pre ženu, šperkom nikdy nesklamete. Ženy jednoducho milujú šperky a módne doplnky.

Naše tipy na tohtoročné vianočné darčeky pre ženy

Vybrali sme pre vás variácie módnych aj nadčasových šperkov, ktoré ako vianočné darčeky vyhovejú každému rozpočtu. Nechajte sa inšpirovať.

Šperky Pandora s motívom Vianoc

Pandora poteší každú ženu, obzvlášť ale mladšiu generáciu a dámy, ktoré majú v sebe istú dávku hravosti a fantázie. Ak ju chcete osloviť originálnym šperkom s vianočným motívom, ktorý umocní čaro prítomného okamihu, nazrite práve do katalógu Pandora. Výrobca ponúka celý rad korálikov, príveskov a náušníc s témou Vianoc. Nechýbajú ani špeciálne vianočné náhrdelníky a náramky. Darujte jej šperk s kúzlom Vianoc, ktorý jej bude najkrajšie sviatky roka pripomínať celý rok.

Ligotavé kryštály Swarovski

Počnúc žiarovkami na stromčeku, končiac iskričkami radosti v očiach, ligotavé svetielka k Vianociam jednoducho patria. Ak chcete toto kúzlo umocniť ligotavým darčekom, vyberajte šperky s kryštálmi Swarovski. Dokonale vybrúsené sklo známe svojim leskom poteší dámu každého veku. Pre mladšie ženy vyberajte jednoduchšie, minimalistické kúsky na každodenné nosenie. Vhodné sú napríklad náušnice so vsadeným kryštálom alebo súprava náušníc a prívesku. Mamu či starú mamu zaiste potešíte aj honosnejším ligotavým šperkom vhodným na výnimočné príležitosti.

Dámske hodinky sú skvelým vianočným darčekom

Dámske hodinky

Hodinky ako darček pre ženu v sebe spájajú kúzlo šperku a praktického módneho doplnku. Moderné ženy čoraz častejšie priťahuje pôvab a precíznosť kvalitných hodiniek. Pre staršiu generáciu sú zas hodinky klasickým módnym doplnkom, ktorý nikdy nie je navyše. Ak hľadáte minimalizmus pre praktickú ženu, skúste nahliadnuť do ponuky značiek Daniel Wellington, Citizen alebo Festina. V prípade, že je dáma, ktorú sa chystáte obdarovať, skôr športový typ, iste ju potešíte hodinkami Baby-G od Casio. Nežné elegantné ženy zas nosia hodinky Guess, Tommy Hilfiger či Michael Kors. Iste poznáte jej vkus.

Šperky so srdiečkom

Srdce je všeobecne známym a akceptovaným symbolom lásky. Preto ak jej chcete pri príležitosti Vianoc vyjadriť svoju náklonnosť, priateľstvo či lásku, môže byť šperk so srdiečkom vhodnou voľbou. Oslovíte ním romantické duše každého veku. Náhrdelník so srdiečkom nemusí byť len vyjadrením partnerskej lásky. Takýmto šperkom iste potešíte aj svoju mamu či babičku. Vianočné darčeky pre ženy mladšej generácie, pre dcéru, vnučku ši sestru vyberajte prívesky v tvare srdca, koráliky alebo náušnice. Dámu vášho života, priateľku či manželku iste poteší aj spojenie symboliky srdca a večnosti, ktoré napovie trvalosť vášho vzťahu.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Návrat hore